Поповнити рахунок Altitel


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.
<р> IP-телефонія - зручна інновація в світі стаціонарних телефонів, послуга, пропонована сьогодні практично всіма інтернет-операторами. Відмінний цифровий сигнал, широкі можливості для побудови корпоративної мережі зв'язку, порівняно недорогі тарифи на міжміські та міжнародні дзвінки - лише деякі з переваг IP-телефонії. Саме тому даний вид зв'язку сьогодні широко використовують як вдома, так і в офісі.

<р> Для того, щоб ваші телефони не працювали безперебійно, потрібно мати можливість заплатити за IP-телефонію від Altitel в будь-який необхідний момент, не виїжджаючи в офіс компанії-оператора.

MyPay: плати за телефон цілодобово

<р> Саме таку можливість пропонує електронна каса MyPay. При наявності доповненої банківської карти і доступу в Інтернет з будь-якого гаджета, ви можете оплатити IP-телефонію Altitel онлайн 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Зареєструвавшись і ввівши реквізити однієї і більше платіжних карт в особистому кабінеті MyPay, всього в два-три кліка можна покласти будь-яку суму на рахунок.

Переваги оплати на MyPay

  • Можливість внести платіж у будь-який зручний час, в будь-якому місці: з дому, офісу і навіть автомобіля.

  • <р> Відсутність комісії для зареєстрованих користувачів. На нашому сайті ви можете поповнити IP-телефонію від Altitel банківською картою, розраховуючись виключно за тарифами оператора зв'язку.

  • <р> Зручна система збереження історії оплат в особистому кабінеті MyPay (зручно для ведення корпоративної бухгалтерії та фінансової звітності).

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини