Поповнити рахунок Домашній телеком. Телефонія


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.
<р> Незважаючи на існування мобільного зв'язку, без стаціонарного телефону і раніше не обійтися. Такий апарат зручно використовувати вдома, особливо літнім людям, які звикли користуватися домашнім телефоном. З іншого боку, стаціонарний телефон незамінний для офісу, державної установи - для внутрішньої і міського зв'язку.

<р> Якщо раніше заплатити за домашній телефон можна було тільки на пошті або в банку, то сьогодні поповнити ДОМАШНІЙ ТЕЛЕКОМ можна зробити це, не виходячи з будинку або навіть міського транспорту, завдяки електронній касі MyPay.

MyPay: стаціонарний зв'язок в будь-який час

<р> Наш сервіс дозволяє оплатити домашній телефон ДОМАШНІЙ ТЕЛЕКОМ онлайн в будь-який момент за наявності банківської карти з поповненим балансом і доступу в Інтернет з ПК, смартфона або планшета. Ви реєструєтеся на MyPay, заповнюєте дані карти, і отримуєте можливість поповнити домашній телефон ДОМАШНІЙ ТЕЛЕКОМ в два-три кліка.

Переваги оплати телефону через MyPay

  • <р> Заплатити за домашній телефон ДОМАШНІЙ ТЕЛЕКОМ банківською картою можна, не виходячи з дому офісу або навіть автомобіля, 24 години на добу.

  • <р> Зареєструвавшись на нашому сайті, ви розраховуєтесь з оператором зв'язку ДОМАШНІЙ ТЕЛЕКОМ без додаткової комісії.

  • <р> Зручний особистий кабінет MyPay дозволяє платитиму за міський телефон з різних збережених карт, не вводячи реквізити повторно, а також переглядати історію платежів, ведучи облік витрат на зв'язок.

Новини MyPay

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше
Всі новини