Поповнити рахунок Global SIM (ГлобалСим)


Мінімальна сума поповнення: 8 грн. Максимальна сума поповнення: 4000 грн.

Сьогодні багато жителів України набувають картки Global SIM, щоб в поїздках за кордон користуватися дешевим роумінгом при розмовах по телефону, а також мобільним інтернетом. Поповнити рахунок на послуги компанії Global SIM можна в режимі онлайн за допомогою порталу MyPay. Цей банкінг надійно захищає всю інформацію клієнта як на законодавчому рівні, так і технічно, крім того, оплатити будь-які послуги ви зможете в комфортній для вас обстановці.

Як здійснити поповнення Global SIM?

Для того щоб зробити платіж онлайн, вам необхідно мати вихід в інтернет, електронний пристрій, банківську карту з достатньою кількістю коштів. Оплатити рахунок можна точно так само, як і в системі Приват24, але при цьому ви зможете скористатися банківською картою Visa, Mastercard, яка випущена будь-яким з банків України.

  • Введіть номер телефону, присвоєний в Global SIM.
  • Далі впишіть суму, на яку збираєтеся поповнити рахунок. Це може бути будь-яку кількість грошей - від 8 до 4000 грн.
  • Впишіть номер та інші реквізити банківської картки, з якої будуть переведені гроші.
  • Натиснувши на кнопку «Оплатити», ви завершуєте операцію і поповнюєте особовий рахунок.

Пройде кілька хвилин, і ви побачите повідомлення: «Оплата успішно здійснена». Можна пройти реєстрацію на МайПей, вона не обов'язкова, але так ви отримаєте доступ до всіх раніше скоєних транзакцій на сайті, можливість роздрукувати чек.

На скільки вигідно і зручно користуватися порталом MyPay?

Скориставшись послугами сайту МайПей, ви самі зможете переконатися, що це дуже зручно.

  • По-перше, ви зможете оплатити послуги ЖКГ - газ, світло, воду, а також дитячий сад, тренажерний зал, мобільний телефон, інтернет - у нас діє понад 2000 сервісів для оплати.
  • По-друге, всі перекази грошей здійснюються протягом пари хвилин.
  • По-третє, поповнити рахунок вам вдасться, навіть якщо ви куди-небудь їдете, перебуваєте на дачі, в селі, де немає терміналів і кас. Головне, щоб було підключення до інтернеу.
  • По-четверте, комісія за переказ мінімальна.

Ці та інші переваги говорять на користь порталу МайПей, тому скористайтеся нашими пропозиціями і робіть платежі швидко і зручно.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини