Поповнити рахунок Sipnet (СипНет)


Мінімальна сума поповнення: 25 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.
<р> IP-телефонія - зручна інновація в світі стаціонарних телефонів, послуга, пропонована сьогодні практично всіма інтернет-операторами. Відмінний цифровий сигнал, широкі можливості для побудови корпоративної мережі зв'язку, порівняно недорогі тарифи на міжміські та міжнародні дзвінки - лише деякі з переваг IP-телефонії. Саме тому даний вид зв'язку сьогодні широко використовують як вдома, так і в офісі.

<р> Для того, щоб ваші телефони не працювали безперебійно, потрібно мати можливість заплатити за IP-телефонію від SIPNET в будь-який необхідний момент, не виїжджаючи в офіс компанії-оператора.

MyPay: плати за телефон цілодобово

<р> Саме таку можливість пропонує електронна каса MyPay. При наявності доповненої банківської карти і доступу в Інтернет з будь-якого гаджета, ви можете оплатити IP-телефонію SIPNET онлайн 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Зареєструвавшись і ввівши реквізити однієї і більше платіжних карт в особистому кабінеті MyPay, всього в два-три кліка можна покласти будь-яку суму на рахунок.

Переваги оплати на MyPay

  • Можливість внести платіж у будь-який зручний час, в будь-якому місці: з дому, офісу і навіть автомобіля.

  • <р> Відсутність комісії для зареєстрованих користувачів. На нашому сайті ви можете поповнити IP-телефонію від SIPNET банківською картою, розраховуючись виключно за тарифами оператора зв'язку.

  • <р> Зручна система збереження історії оплат в особистому кабінеті MyPay (зручно для ведення корпоративної бухгалтерії та фінансової звітності).

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини