Поповнити рахунок Skype (Скайп)


Мінімальна сума поповнення: 12 грн. Максимальна сума поповнення: 2000 грн.

На початку 2000-х років розробники Skype представили світу революційно новий, зручний спосіб спілкування через Інтернет. Завдяки Skype, стали можливими безкоштовні відеодзвінки в інші країни і на різні континенти. Сьогодні додаток працює навіть на смартфонах, планшетах - дзвонити і бачити один одного на екрані можна звідки завгодно - та хоч з тролейбуса.

Однак крім безкоштовних функцій, є розширені можливості, для реалізації яких потрібно поповнити рахунок Skype. Це дзвінки на стаціонарні та мобільні телефони, переадресація викликів на інші номери, голосова пошта і т.д. Такі послуги Skype активно використовуються в роботі, і часом без них просто не обійтися.

Плати за Skype через MyPay

Поповнити Skype в будь потрібний час і використовувати додаток в повному обсязі дозволяє система електронних платежів MyPay. Наш сервіс вимагає від вас тільки наявності банківської пластикової карти з поповненим балансом і вільного доступу до Інтернету з комп'ютера або смартфона. Про інше подбаємо ми.

MyPay: переваги поповнення Skype

  • Заплатити за Skype онлайн ви можете в будь-який час доби з будь-якого доступного гаджета, підключеного до Інтернету.

  • MyPay не стягує комісію з зареєстрованих в нашій системі користувачів. Ви оплачуєте тільки суму за тарифами Skype

  • За допомогою особистого кабінету MyPay зручно вести облік витрат на зв'язок: всі платежі зберігаються безстроково і залишаються доступними до перегляду.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини