Поповнити рахунок Skype (Скайп)


Мінімальна сума поповнення: 12 грн. Максимальна сума поповнення: 2000 грн.

На початку 2000-х років розробники Skype представили світу революційно новий, зручний спосіб спілкування через Інтернет. Завдяки Skype, стали можливими безкоштовні відеодзвінки в інші країни і на різні континенти. Сьогодні додаток працює навіть на смартфонах, планшетах - дзвонити і бачити один одного на екрані можна звідки завгодно - та хоч з тролейбуса.

Однак крім безкоштовних функцій, є розширені можливості, для реалізації яких потрібно поповнити рахунок Skype. Це дзвінки на стаціонарні та мобільні телефони, переадресація викликів на інші номери, голосова пошта і т.д. Такі послуги Skype активно використовуються в роботі, і часом без них просто не обійтися.

Плати за Skype через MyPay

Поповнити Skype в будь потрібний час і використовувати додаток в повному обсязі дозволяє система електронних платежів MyPay. Наш сервіс вимагає від вас тільки наявності банківської пластикової карти з поповненим балансом і вільного доступу до Інтернету з комп'ютера або смартфона. Про інше подбаємо ми.

MyPay: переваги поповнення Skype

  • Заплатити за Skype онлайн ви можете в будь-який час доби з будь-якого доступного гаджета, підключеного до Інтернету.

  • MyPay не стягує комісію з зареєстрованих в нашій системі користувачів. Ви оплачуєте тільки суму за тарифами Skype

  • За допомогою особистого кабінету MyPay зручно вести облік витрат на зв'язок: всі платежі зберігаються безстроково і залишаються доступними до перегляду.

Новини MyPay

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше
Всі новини