Поповнити рахунок Teletie (ТелеТай)


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Оплатити популярну телефонію Teletie тепер можна і через сайт MyPay. Відрізняється він від Приват24 більш широкими функціональними можливостями. Розрахуватися за послуги можна банківською картою Visa / Mastercard, приймаються як кредитні, так і накопичувальні картки. Варто звернути увагу, що крім телефонії на сайті доступні до оплати і на інші, не менш затребувані сервіси.

Проведення оплати Teletie через MyPay

Щоб платіж гарантовано надійшов, слід коректно вводити дані. Для зарахування користувачеві необхідно вказати наступну інформацію:

  • ввести номер телефону (аналог особового рахунку);
  • позначити суму платежу;
  • прийняти угоду сайту;
  • при необхідності зберегти дані, що вводяться;
  • натиснути «Далі» для продовження.

Якщо всі параметри вказані вірно і прийнято угоду оферти, тоді буде відкрита наступна сторінка для завершення операції.
Після введення суми відразу нижче відображається кінцеве число з урахуванням комісії. Ця функція особливо корисна, коли потрібно відправити точну суму до копійки.
Навіщо приймати умови оферти? Це правила використання сайтом, точніше згоду на обробку даних. Без їх прийняття не відбудеться перенаправлення на сторінку підтвердження, досить відзначити галочкою поле.
При бажанні користувач може зберегти свою банківську карту в системі. Щоб кожного разу не вводити її номер, а просто використовувати автозаповнення подвійним кліком. Це зручно, практично і абсолютно безпечно. У будь-який момент можна самостійно стерти дані, а також їх редагування або доповнити.

Популярні послуги від MyPay

Використовуючи банківську карту на сайті MyPay можна оплатити не тільки Teletie. Є й інші, не менш затребувані послуги, за допомогою онлайн-каси можна:

Сидячи вдома, на роботі або в дорозі, досить за одну хвилину в режимі онлайн поповнити рахунок, зробити переклад, пожертвування, придбати товари та багато іншого. Всі потрібні і затребувані сервіси знаходяться на одній сайті, а комісія за проведення платежів мінімальна. Це дуже зручно і швидко, займає мінімум часу. Не потрібно стояти в чергах, вибирати термінали та витрачати час. Тепер, все що потрібно, є в MyPay.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини