Поповнити рахунок TezGSM


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 999999 грн.
<р> IP-телефонія - зручна інновація в світі стаціонарних телефонів, послуга, пропонована сьогодні практично всіма інтернет-операторами. Відмінний цифровий сигнал, широкі можливості для побудови корпоративної мережі зв'язку, порівняно недорогі тарифи на міжміські та міжнародні дзвінки - лише деякі з переваг IP-телефонії. Саме тому даний вид зв'язку сьогодні широко використовують як вдома, так і в офісі.

<р> Для того, щоб ваші телефони не працювали безперебійно, потрібно мати можливість заплатити за IP-телефонію від TezGSM в будь-який необхідний момент, не виїжджаючи в офіс компанії-оператора.

MyPay: плати за телефон цілодобово

<р> Саме таку можливість пропонує електронна каса MyPay. При наявності доповненої банківської карти і доступу в Інтернет з будь-якого гаджета, ви можете оплатити IP-телефонію TezGSM онлайн 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Зареєструвавшись і ввівши реквізити однієї і більше платіжних карт в особистому кабінеті MyPay, всього в два-три кліка можна покласти будь-яку суму на рахунок.

Переваги оплати на MyPay

  • Можливість внести платіж у будь-який зручний час, в будь-якому місці: з дому, офісу і навіть автомобіля.

  • <р> Відсутність комісії для зареєстрованих користувачів. На нашому сайті ви можете поповнити IP-телефонію від TezGSM банківською картою, розраховуючись виключно за тарифами оператора зв'язку.

  • <р> Зручна система збереження історії оплат в особистому кабінеті MyPay (зручно для ведення корпоративної бухгалтерії та фінансової звітності).

Новини MyPay

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше

Головні нововведення в сфері безготівкових оплат, які заплановані на 2019

Детальніше
Всі новини