Поповнити рахунок TezGSM


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 999999 грн.
<р> IP-телефонія - зручна інновація в світі стаціонарних телефонів, послуга, пропонована сьогодні практично всіма інтернет-операторами. Відмінний цифровий сигнал, широкі можливості для побудови корпоративної мережі зв'язку, порівняно недорогі тарифи на міжміські та міжнародні дзвінки - лише деякі з переваг IP-телефонії. Саме тому даний вид зв'язку сьогодні широко використовують як вдома, так і в офісі.

<р> Для того, щоб ваші телефони не працювали безперебійно, потрібно мати можливість заплатити за IP-телефонію від TezGSM в будь-який необхідний момент, не виїжджаючи в офіс компанії-оператора.

MyPay: плати за телефон цілодобово

<р> Саме таку можливість пропонує електронна каса MyPay. При наявності доповненої банківської карти і доступу в Інтернет з будь-якого гаджета, ви можете оплатити IP-телефонію TezGSM онлайн 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Зареєструвавшись і ввівши реквізити однієї і більше платіжних карт в особистому кабінеті MyPay, всього в два-три кліка можна покласти будь-яку суму на рахунок.

Переваги оплати на MyPay

  • Можливість внести платіж у будь-який зручний час, в будь-якому місці: з дому, офісу і навіть автомобіля.

  • <р> Відсутність комісії для зареєстрованих користувачів. На нашому сайті ви можете поповнити IP-телефонію від TezGSM банківською картою, розраховуючись виключно за тарифами оператора зв'язку.

  • <р> Зручна система збереження історії оплат в особистому кабінеті MyPay (зручно для ведення корпоративної бухгалтерії та фінансової звітності).

Новини MyPay

Новини на сайті MyPay - Рада Національного банку затвердила стратегію монетарної політики регулятора

Детальніше

Новини на сайті MyPay - Накопичені копійки охоче приймають супермаркети і зі скрипом - фінансові установи

Детальніше

Новини на сайті MyPay - Якщо економіка зростатиме швидше певного значення, Україні доведеться платити за старими боргами

Детальніше
Всі новини