Поповнити рахунок TravelSim (ТравелСим)


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Українці з кожним роком все частіше виїжджають за кордон і для того, щоб вільно користуватися телефоном, мають потребу в послугах роумінгу. TravelSim надає таку можливість без абонплати - досить придбати стартовий пакет, а потім при необхідності поповнити рахунок свого телефону за допомогою платіжного терміналу або сервісу MyPay. Звичайно, оплатити послуги TravelSim в режимі онлайн набагато зручніше, оскільки ви зможете здійснити будь-яку платіжну операцію, не виходячи з дому. Головне, мати доступ до інтернету, електронний пристрій - мобільний телефон, ноутбук, планшет, а також гроші на банківській картці.

Як провести оплату?

Зайдіть на сайт MyPay і пройдіть просту процедуру реєстрації. Всі графи, які потрібно заповнити, розташовані дуже зручно і знаходяться в тій послідовності, яка допоможе вам правильно зорієнтуватися.

  • Введіть номер особового рахунку, який вказаний у вашому договорі з TravelSim.
  • Далі вписуєте ту суму, на яку ви збираєтеся поповнити рахунок: від 10 до 4999 грн. Можете скористатися підказкою і просто вибрати суму з спливаючих в цьому розділі: 50, 100, 200.
  • Перевіривши правильність всіх цифр, зберігаєте дані і переходите на наступну сторінку. Тут вам необхідно вказати спосіб оплати за TravelSim - банківську карту Visa або Mastercard, а також її номер.
  • Далі просто необхідно натиснути на зелену кнопку внизу праворуч «Оплатити», і ви можете бути впевненими, що платіж був здійснений.

Як бачите, що це дійсно просто!

Чому варто вибрати електронну касу MyPay?

Багато хто порівнює портал МайПей по функціоналу з Приват24. Вони дійсно схожі, але у нас ви зможете оплатити рахунки будь-банківською картою, а не тільки тієї, яка видана вам у ПриватБанку.
Ось що ще пропонує MyPay:

Залишайтеся з MyPay - і ви вирішите багато проблем!

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини