Поповнити рахунок Vega (Вега)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

На сайті MyPay можна поповнити рахунок популярного оператора зв'язку Vega. Для це користувачеві буде потрібно банківська карта Mastercard або Visa і пару вільних хвилин. Зайти на сайт можна через смартфон, планшет або комп'ютер. Портал приємно оформлений, простий у використанні і містить великий каталог послуг.

Як онлайн оплатити послуги Vega?

Щоб зарахувати кошти в даний вид телефонії, необхідно вказати наступну інформацію:

  • ввести особовий рахунок оператора;
  • вказати або вибрати суму;
  • прийняти угоду оферти;
  • ввести дані банківської картки;
  • завершити операцію.

Мінімальна сума для оплати в Vega складає 1 грн., А максимальна не повинна перевищувати 4 999 за одну транзакцію. Суму користувач може ввести самостійно або натиснути на готові варіанти номіналом 50, 100, 200 грн.
При регулярних онлайн-операціях на сайті зручно буде зберегти номер і термін дії банківської карти, код перевірки з метою безпеки не зберігається. Як це працює? Користувач замість того, щоб писати довгий номер просто робить подвійний клік по порожньому полю. І значення автоматично заповнюється. Це абсолютно безпечно, інформація не передається третім особам. До того ж, в будь-який момент можна видалити або відредагувати ці дані.

Сервіси від MyPay

Сайт відрізняється від Приват24 більш зручним і простим оформленням, великим вибором послуг, а не тільки можливістю оплатити телефонію Vega. Через онлайн-касу можна:

Все, що потрібно знаходиться на одному сайті і є в зручний час. Регулярно на сторінках порталу з'являються нові оператори, провайдери, компанії та послуги. Оплатити послуги на нашому сайті ви можете, використовуючи банківську карту, випущену абсолютно будь-яким фінансовим закладом. У нас мінімальна комісія, а всі особисті дані надійно захищені.

Сайт адаптований під мобільні пристрої. Мобільна версія більш пристосована під гаджет, підтримує його кнопки і дозволяє краще управляти сторінкою. Щоб заощадити трафік і підвищити швидкість завантаження, інформація та картинки стискаються в доступний формат. Таким чином, навіть зі слабким або нестійким з'єднанням можна провести операцію.
Vega telecom - всеукраїнський телекомунікаційний провайдер. Надає послуги фіксованого телефонного зв'язку, дротового і бездротового інтернету, а також цифрового і кабельного телебачення. Компанія з'явилася на ринку в 2008 році після ребрендингу національної групи компаній «Фарлеп-Оптима». Залежно від обраного тарифного пакету, Vega TV надає абонентам доступ до 136 українським і зарубіжним телевізійним каналам різної тематичної спрямованості, серед яких - канали в HD-якості.

Якщо ви - абонент компанії Vega TV, оплачуйте телебачення, не виходячи з дому чи з роботи, 24 години на добу, через систему електронних платежів MyPay. Для цього вам знадобиться банківська карта з достатнім для платежу балансом на рахунку, а також доступ в інтернет зі смартфона, планшета або комп'ютера. Після реєстрації на нашому сайті з вас не стягується комісія при оплаті послуг Вега ТВ.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини