Поповнити рахунок Velton (Велтон)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.
<р> Незважаючи на існування мобільного зв'язку, без стаціонарного телефону і раніше не обійтися. Такий апарат зручно використовувати вдома, особливо літнім людям, які звикли користуватися домашнім телефоном. З іншого боку, стаціонарний телефон незамінний для офісу, державної установи - для внутрішньої і міського зв'язку.

<р> Якщо раніше заплатити за домашній телефон можна було тільки на пошті або в банку, то сьогодні поповнити VELTON можна зробити це, не виходячи з будинку або навіть міського транспорту, завдяки електронній касі MyPay.

MyPay: стаціонарний зв'язок в будь-який час

<р> Наш сервіс дозволяє оплатити домашній телефон VELTON онлайн в будь-який момент за наявності банківської карти з поповненим балансом і доступу в Інтернет з ПК, смартфона або планшета. Ви реєструєтеся на MyPay, заповнюєте дані карти, і отримуєте можливість поповнити домашній телефон VELTON в два-три кліка.

Переваги оплати телефону через MyPay

  • <р> Заплатити за домашній телефон VELTON банківською картою можна, не виходячи з дому офісу або навіть автомобіля, 24 години на добу.

  • <р> Зареєструвавшись на нашому сайті, ви розраховуєтесь з оператором зв'язку VELTON без додаткової комісії.

  • <р> Зручний особистий кабінет MyPay дозволяє платитиму за міський телефон з різних збережених карт, не вводячи реквізити повторно, а також переглядати історію платежів, ведучи облік витрат на зв'язок.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини