Поповнити рахунок Viber (ВайБер)


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 5000 грн.

Viber - досить популярний і затребуваний вид телефонії, тому через сервіс MyPay можна швидко і вигідно внести кошти на його рахунок. Для цього буде потрібно мати в наявності банківську карту формату Visa або Mastercard і хвилину вільного часу в онлайн режимі. Крім поповнення рахунку в даному месенджері, на сайті є й інші, не менш популярні послуги.

Як поповнити Viber?

Щоб внести кошти на особовий рахунок в Viber, слід заповнити наступні поля:

  • вказати поточний номер для зарахування;
  • ввести суму платежу;
  • прийняти умови угоди;
  • ввести дані банківської картки;
  • підтвердити дії на сайті.

Мінімальна сума, на яку можна поповнити рахунок Вайбер - 5 грн., А максимальна не повинна перевищувати 5 000 грн. за одну операцію. Нижче від рядка введення суми відображається комісія і кінцева сума. Сума вказується вручну або можна вибрати вже готові варіанти номіналом 50, 100 або 200 грн.
Для переходу на сторінку підтвердження все поля повинні бути заповнені і прийняті умови угоди оферти. Це правило використання сервісу, без його прийняття наступна сторінка буде недоступна. Потрібно тільки відзначити галочкою дане поле.

Послуги від MyPay

Сайт відрізняється від Приват24 тим, що у нас ви можете використовувати для оплати картки будь-яких банків. Список сервісів сьогодні налічує понад 2000 і активно поповнюється новими провайдерами, операторам і компаніями. Крім оплати Viber, на сайті є й інші, не менш популярні послуги, можна:

В особистому кабінеті користувач може отримати докладну інформацію щодо платежу, скачати і роздрукувати чек або подивитися виписку.
Сайт пропонує зберегти дані банківської картки, тобто записати її номер і термін дії. Це зручно при регулярному використанні, щоб не вводити довгий номер кожен раз. Цю інформацію власник може видалити з системи в будь-який час, відредагувати або доповнити.
Завдяки МайПей ви зможете в одному місці оплатити всі необхідні вам послуги. Комісія систему мінімальна, а всі особисті дані знаходяться під захистом законодавства і протоколів безпеки.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини