Поповнити рахунок Viber (ВайБер)


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 5000 грн.

Viber - досить популярний і затребуваний вид телефонії, тому через сервіс MyPay можна швидко і вигідно внести кошти на його рахунок. Для цього буде потрібно мати в наявності банківську карту формату Visa або Mastercard і хвилину вільного часу в онлайн режимі. Крім поповнення рахунку в даному месенджері, на сайті є й інші, не менш популярні послуги.

Як поповнити Viber?

Щоб внести кошти на особовий рахунок в Viber, слід заповнити наступні поля:

  • вказати поточний номер для зарахування;
  • ввести суму платежу;
  • прийняти умови угоди;
  • ввести дані банківської картки;
  • підтвердити дії на сайті.

Мінімальна сума, на яку можна поповнити рахунок Вайбер - 5 грн., А максимальна не повинна перевищувати 5 000 грн. за одну операцію. Нижче від рядка введення суми відображається комісія і кінцева сума. Сума вказується вручну або можна вибрати вже готові варіанти номіналом 50, 100 або 200 грн.
Для переходу на сторінку підтвердження все поля повинні бути заповнені і прийняті умови угоди оферти. Це правило використання сервісу, без його прийняття наступна сторінка буде недоступна. Потрібно тільки відзначити галочкою дане поле.

Послуги від MyPay

Сайт відрізняється від Приват24 тим, що у нас ви можете використовувати для оплати картки будь-яких банків. Список сервісів сьогодні налічує понад 2000 і активно поповнюється новими провайдерами, операторам і компаніями. Крім оплати Viber, на сайті є й інші, не менш популярні послуги, можна:

В особистому кабінеті користувач може отримати докладну інформацію щодо платежу, скачати і роздрукувати чек або подивитися виписку.
Сайт пропонує зберегти дані банківської картки, тобто записати її номер і термін дії. Це зручно при регулярному використанні, щоб не вводити довгий номер кожен раз. Цю інформацію власник може видалити з системи в будь-який час, відредагувати або доповнити.
Завдяки МайПей ви зможете в одному місці оплатити всі необхідні вам послуги. Комісія систему мінімальна, а всі особисті дані знаходяться під захистом законодавства і протоколів безпеки.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини