Сплатити штраф ПДР. Вінницька обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

За допомогою сервісу MyPay можна погасити заборгованості за порушення правил дорожнього руху у Вінниці та області. Все, що для цього буде потрібно: знати суму штрафу і номер протоколу порушення. Всі ці параметри, як правило, вказуються в отриманої накладної. Сплатити заборгованість можна, використовуючи банківську карту всього за одну хвилину. Мінімальна комісія і цілодобова робота приємно порадують всіх користувачів сервісу.

Як оплатити через MyPay?

Щоб закрити штраф за порушення ПДР у Вінниці та Вінницькій області, необхідно виконати наступні дії:

  • вказати номер і серію протоколу (вказаний у накладній порушення);
  • діючий номер мобільного телефону (можливо підтвердження через смс);
  • прізвище та ініціали (на кого виписаний штраф);
  • вибрати готову суму або вказати іншу;
  • підтвердити операцію (натиснути на «Оплатити»).

Кошти будуть списані з вказаною банківської карти (Visa або Mastercard). На відміну від Приват24 можна використовувати картку, випущену будь-яким банком. Зареєстровані користувачі можуть роздрукувати чек, перевірити статус платежу, зробити виписку. Залежно від типу розрахунку може знадобитися підтвердження через смс, на вказаний номер буде відправлений код перевірки.
Сума на сайті вказана в гривнях, в режимі он-лайн відразу показує скільки грошей буде списано з рахунку разом з комісією, яка складає від 2 до 4 999 грн. Є готові шаблони по 50, 100 або 200 грн., Це найбільш затребувані суми. Досить клікнути на шаблон, і сума буде вписана автоматично.
Є можливість збереження даних банківської карти (досить поставити галочку в формі зберегти дані форми), щоб кожен раз на сайті не вводити номер. Це абсолютно безпечно, зручно і ніколи інформація не передається третім особам.

Можливості MyPay

Крім погашення штрафів за порушення ППД у Вінницькій області, на сайті MyPay є й інші, не менш затребувані сервіси. Ви можете:

Всі операції відбуваються швидко. Система працює у вихідні та свята цілодобово.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини