Сплатити штраф ПДР. Волинська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Використовуючи MyPay, можна оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху у Волинській та інших областях. Для цього буде потрібно знати номер протоколу і мати банківську карту для проведення операції. В режимі онлайн можна заповнити поля форми і провести платіж.

Як провести платіж через MyPay?

Для того щоб погасити штраф за порушення правил дорожнього руху у Волинській області, необхідно виконати наступні дії:

  • вказати номер і серію протоколу (вказано в акті про порушення);
  • вказати діючий мобільний номер (для підтвердження);
  • вказати прізвище та ініціали (на кого виписаний штраф);
  • ввести суми до зарахування;
  • прийняти призначені для користувача угоди (договір оферти);
  • завершити дії (натиснути «Далі»).

На відміну від Приват24 система приймає картки будь-яких українських банков.Одно з головних достоїнств сервісу - швидкість обробки запиту і мінімум даних (номер, рахунок, ініціали). В особистому кабінеті відображається вся інформація по угоді. Це час, статус транзакції, сума, комісія і т.д. При необхідності можна скачати чек в електронному варіанті і відразу його роздрукувати для пред'явлення.
Система приймає банківські карти Visa або Mastercard, запит обробляється оперативно. Комісія операції мінімальна і вказується відразу, висвітлюючи під введеної сумою.
При бажанні можна зберегти дані, що вводяться. Це дозволяє використовувати автозаповнення і не вводити кожен раз всі параметри заново. Це в рази практичніше і зручніше при регулярному проведенні транзакцій.

Інші популярні онлайн-сервіси від МайПей

Крім того, що можна оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху у Волинській області, через MyPay можна зробити і інші фінансові операції:

Великий вибір сервісів, швидке проведення операції та зручне меню дають можливість користуватися сайтом регулярно.Спісок сервісів в системі регулярно оновлюється. Сайт має просту і зручну структуру, яка зрозуміла на інтуїтивному рівні навіть пенсіонерам.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини