Сплатити штраф ПДР. Донецька обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Використовуючи банківську карту, через сервіс MyPay можна оплатити штраф за порушення ПДР в Донецькій області. Операція проходить швидко, з мінімальною комісією і очікуванням. В особистому кабінеті користувач може подивитися всі деталі і отримати виписку по рахунку.

Оплата через MyPay

Щоб провести операцію, користувач повинен заповнити наступні пункти:

  • ввести номер і серію протоколу (вказано в акті порушення ПДР);
  • вказати діючий мобільний номер (прийде смс-підтвердження);
  • вказати прізвище та ініціали (на кого оформлений акт порушення);
  • вибрати готову суму або ввести необхідну;
  • прийняти угоду користувача (правила використання сайту і політика конфіденційності);
  • завершити операцію (натиснути «Далі»).

У Донецькій області погасити штраф за порушення ПДР можна через наш сервіс за допомогою банківської карти (Visa або Mastercard) протягом хвилини.
Мінімальна сума для зарахування складає 2 грн., А максимальна в одному платежі не повинна перевищувати 4 999 грн. Можна вказати число самостійно або вибрати готові шаблони. Комісія мінімальна, вона вказується відразу під сумою.
Сайт також пропонує зберегти дані про банківську карту. Для чого? Щоб кожного разу не вводити всі цифри, а просто використовувати автозаповнення. До того ж, система не зберігає в цілях безпеки код CVV.
Угода оферти є обов'язковим, якщо його не прийняти, то завершити операцію вийде. Досить відзначити галочкою поле і натиснути на «Продовжити».

Інші сервіси від MyPay

У Донецькій та інших областях можна через MyPay не тільки сплатити штраф ПДР, а й використовувати інші популярні сервіси:

Сайт містить більше 2000 сервісів, що більше, ніж в Приват24. В особистому кабінеті користувача відображаються всі операції, їх можна впорядкувати за типом і датою, отримати повну виписку по рахунку, роздрукувати або завантажити електронний чек для пред'явлення. Система надійно захищена, дані не передаються третім особам.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини