Сплатити штраф ПДР. Житомирська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

В Житомирській області можна оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху за допомогою сервісу MyPay. Користувач повинен знати номер і серію протоколу порушення, а також мати банківську картку Visa або Mastercard. Варто звернути увагу і на інші можливості порталу, на відміну від Приват24 наш каталог послуг набагато більше і функциональней. Увійти в систему ви можете з будь-якого гаджета, який підключений до мережі.

Як провести операцію через MyPay?

Для того щоб оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху в Житомирській області, необхідно заповнити в режимі онлайн наступні поля:

  • ввести серію і номер протоколу (вказано в акті порушення);
  • вказати поточний номер телефону (можливо підтвердження при завершенні операції);
  • вказати прізвище та ініціали того, на кого виписаний штраф;
  • вказати суму самостійно або вибрати шаблон;
  • підтвердити умови оферти;
  • натиснути «Далі», щоб завершити операцію.

Варто зазначити, що умови оферти є обов'язковим, і без їх прийняття (відзначити галочкою) операція не буде завершена.
При частому використанні банківської карти на сайті, на розсуд можна зберегти її дані. Система запам'ятовує номер і термін закінчення дії картки, але не зберігає код перевірки з метою безпеки. Це зручно і практично, не потрібно вручну кожен раз вписувати всі цифри, а можна використовувати автоматичне заповнення в два кліка. Всі дані надійно захищені і ніколи не передаються третім особам, тому в конфіденційності можна бути абсолютно впевненим.
Комісія розраховується відразу і відображається під вказаною сумою. Число можна вибрати вже готове (шаблон на 50, 100 і 200 грн.) Або вписати потрібне. Сума повинна бути від 2 до 4 999 грн. за одну операцію.

Інші сервіси на сайті

Крім того, що в Житомирській області через MyPay можна погасити штраф за порушення ПДР, є й інші не менш популярні сервіси, що допомагають:

В особистому кабінеті можна в зручній формі сортувати всі операції по типу і датою. Також при виборі операції розгортається додаткова інформація по ній. В цьому ж меню можна роздрукувати або завантажити чек для пред'явлення на вимогу.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини