Сплатити штраф ПДР. Закарпатська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Варто поставитися уважно до оплати штрафу за порушення правил дорожнього руху, адже в іншому випадку справа буде передана до суду. Жителі Закарпатської області дану операцію можуть провести через MyPay. Все що потрібно, це мати банківську карту (Mastercard або Visa), знати номер протоколу порушення. Також знадобиться будь-який пристрій, підключений до інтернету.

Оплата через MyPay

Для того щоб оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху в Закарпатській області, необхідно виконати наступні дії:

  • вписати серію та номер протоколу, він вказаний в акті за порушення правил;
  • вказати прізвище та ініціали того, на кого цей штраф був оформлений;
  • вказати діючий номер телефону, прийде смс-підтвердження;
  • вказати суму або вибрати готову;
  • прийняти умови угоди;
  • завершити онлайн-транзакцію перейшовши до оплати.

На відміну від Приват24 у нас ви можете скористатися карткою будь-якого банку. Уважно перевіряйте вводяться дані. Далі система пропонує прийняти умови угоди, це обов'язково. Все, що потрібно, це відзначити галочкою поле і натиснути «Далі» для продовження, інакше операція не буде завершена.
За бажанням на сайті подано доступну зберегти дані про банківську карту. Це абсолютно безпечно, інформація не передаються стороннім особам і шифрується всередині системи. Для чого потрібно зберегти форми? Це зручно, не потрібно щоразу вводити числа, а просто натиснути 2 рази на поле, і система заповнить його автоматично. З метою безпеки і захисту від випадкового натискання не зберігається код перевірки.

Каталог послуг МайПей

У MyPay можна не тільки сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху в Закарпатській області. Каталог послуг вельми великий, найбільш популярні сервіси, завдяки яким ви можете:

Каталог послуг постійно розширюється, а сервіси стають все більш лояльними. Простий і зручний дизайн, мінімальна комісія на сайті порадують користувачів.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини