Сплатити штраф ПДР. Запорізька обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

За допомогою MyPay в Запорізькій області з'явилася можливість оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху. Для цього користувачеві необхідно мати банківську карту формату Visa або Mastercard, знати номер протоколу і мати пристрій, підключений до інтернету.

Оплата через MyPay

Для того щоб погасити заборгованість за порушення ПДР в Запорізькій області, необхідно виконати наступні кроки:

  • вказати номер протоколу і серію, вони записані в акті про порушення;
  • вказати свій номер телефону, на нього буде вислано смс-підтвердження;
  • вказати прізвище повністю, а ім'я та по батькові ініціалами (на кого виписаний штраф);
  • ввести суму, можна вибрати готовий шаблон (50, 100 і 200);
  • прийняти умови оферти;
  • натиснути "далі" і завершити дії.

Можна при бажанні виставити галочку на «Зберегти дані форми». Що це? Система пропонує запам'ятати вводяться дані про банківську карту, все числа (номер і термін дії), крім перевірочного коду. Таким чином всього в два кліка всі дані будуть заповнені автоматично. Це абсолютно безпечно, інформація не передається третім особам і шифрується.
Умови оферти є обов'язковими. Якщо їх не прийняти (потрібно відзначити галочкою), тоді платіж не вдасться завершити.
Зручно розрахувати на сайті і кінцеву суму. Користувач може вказати необхідну суму самостійно або вибрати готовий шаблон. Далі відразу під графою відображається кінцева сума з урахуванням комісії.

Інші сервіси MyPay

На відміну від Приват24, В МайПей набагато ширше список сервісів, які можна поповнити. Крім того, що можна в режимі онлайн в Запорізькій області оплатити штраф про порушення правил дорожнього руху, є й інші, не менш популярні сервіси. Ви зможете в лічені хвилини:

У MyPay більше 2000  видів сервісів і список активно розширюється. Радує комфорт використання, швидкість роботи сайту та гнучкі параметри. В особистому кабінеті можна відстежити будь-яку проведену операцію, дізнатися її статус, отримати детальну інформацію і роздрукувати чек або квитанцію.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини