Сплатити штраф ПДР. Івано-Франківська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

За допомогою сервісу MyPay в Івано-Франківській області оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху стало швидше, простіше і вигідніше. Все що потрібно, це мати банківську карту формату Visa або Mastercard і знати номер протоколу. На відміну від Приват24, в MyPay набагато більше популярних сервісів, а користуватися сайтом вельми зручно всім людям, а не тільки клієнтам ПриватБанку.

Як провести платіж?

Щоб заплатити штраф за порушення правил дорожнього руху в Івано-Франківській області, необхідно в режимі онлайн виконати наступні дії:

  • вказати серію і номер протоколу порушення;
  • вказати діючий номер телефону, на нього буде вислано смс з підтвердженням;
  • вказати прізвище, а ініціалами ім'я та по батькові;
  • ввести суму або вибрати готове значення;
  • прийняти умови угоди;
  • натиснути «Далі», щоб завершити операцію.

На сайті можна зберегти дані про банківську карту, це допоможе швидше заповнювати інформацію про неї в одне натискання. Зручно зареєстрованим користувачам. З метою безпеки не зберігається перевірочних код. Інформація шифрується згідно з протоколом безпеки і не передається третім особам. У будь-який момент користувач може переглянути свої транзакції в особистому кабінеті або роздрукувати чек.
Комісія розраховується автоматично і відразу відображається кінцева сума, це дуже зручно.

Інші сервіси MyPay

Крім того, що можна оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху в Івано-Франківській області, доступні й інші, не менш популярні послуги. Спробуйте за допомогою МайПей:

Завдяки MyPay більше не потрібно шукати термінали самообслуговування і вносити готівку. Все, що необхідно, це відвідати сайт і вибрати потрібний сервіс.
Операція проходить швидко, завжди можна дізнатися статус платежу, отримати квитанцію або чек. Також на сайті гнучка система заохочень, що тішить постійних користувачів.
В особистому кабінеті в зручному форматі відображається кожна операція, статус транзакції і докладна інформація.
На поточний момент в MyPay зібрано понад 2000 найпопулярніших сервісів, провайдерів і операторів для миттєвих переказів, оплати і продовження послуг. Список активно розширюватися і регулярно оновлюється.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини