Сплатити штраф ПДР. Київська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

За допомогою MyPay в режимі онлайн можна погасити штраф за порушення правил дорожнього руху в Київській області. Для цього користувачеві необхідно мати банківську карту (Mastercard або Visa) і знати номер протоколу. Зареєструвавшись на сайті, можна отримати повний доступ до всіх своїх операціях, роздрукувати чек або завантажити квитанцію.

Як провести платіж через MyPay?

Щоб своєчасно оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху в Київській області, варто виконати наступні дії на сайті:

  • ввести серію і номер протоколу порушення;
  • вказати діючий мобільний номер для підтвердження;
  • вибрати готову суму або ввести потрібне число;
  • прийняти умови оферти;
  • за бажанням зберегти дані банківської картки;
  • натиснути «Далі» для завершення.

При введенні або виборі суми відразу розраховується комісія і остаточне число вказується нижче. Це дуже зручно, адже необхідно погасити повну заборгованість по порушенню до копійки.
Без прийняття умов угоди завершити транзакцію буде неможливо, веб-сайт не перенаправить на сторінку підтвердження платежу.
Не зайвим буде зберегти дані, що вводяться банківської карти, особливо якщо користуватися сервісом ви плануєте регулярно. Це дозволяє одним кліком заповнити поля і провести операцію. Всі дані шифруються і надійно захищені від третіх осіб.
Сайт має логічну структуру і простий функціонал, який зручний у використанні і зрозумілий на інтуїтивному рівні. Створення облікового запису займає всього хвилину, після чого можна приступати до використання сервісу.

Інші можливості MyPay

На відміну від Приват24, сервіс MyPay має значно ширший функціонал, а не тільки можливість оплати штрафу порушення правил дорожнього руху в Київській області. Він дозволяє проводити такі популярні операції, як:

В особистому кабінеті доступна інформація за всіма попередніми операції. Є можливість відсортувати за датою і дізнатися статус транзакції.
На сьогоднішній день сайт налічує більше 2000 сервісів для розрахунків, і список регулярно оновлюється. В основу системи вже включені найпопулярніші сервіси, провайдери та оператори для безготівкового розрахунку за послуги.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини