Сплатити штраф ПДР. Кіровоградська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

У MyPay, використовуючи банківську карту можна оплатити штраф за порушення правил дорожнього руху в Кіровоградській області. Зробити це можна в режимі онлайн, крім даної послуги, на сайті ще більше 2000 популярних сервісів. Користувач може переглянути детальну інформацію про кожен платіж в особистому кабінеті. Чек або квитанцію можна роздрукувати або завантажити окремо для пред'явлення.

Як провести платіж через MyPay?

Все, що необхідно, щоб погасити штраф за порушення правил дорожнього руху в Кіровоградській області, це наявність виходу в мережу і банківської карти Mastercard або Visa. Далі слід заповнити наступні поля:

  • ввести вказаний в порушенні номер і серію протоколу;
  • вказати діючий мобільний номер для підтвердження;
  • ввести необхідну суму;
  • прийняти призначені для користувача угоди (оферти);
  • завершити операцію.

Умови оферти необхідно прийняти (відзначити галочкою) щоб завершити транзакцію. Поки не буде позначки, сервіс не перенаправляє на іншу сторінку.
Можна вибрати готовий шаблон за сумою (50, 100 і 200) або вказати число самостійно. Після цього під числом з'явиться остаточна сума з уже врахованої комісією. Це дуже зручно.
Зберігати форми заповнення чи ні, користувач може вирішити сам. При частому використанні сервісу це полегшить завдання клієнту і дозволить в один клік заповнити всі поля. Всі особисті дані зашифровані і захищені.

Сервіси MyPay

Відрізняється MyPay від Приват24 полягає в більш широкому розмаїтті сервісів, можна не тільки погасити штраф за порушення правил дорожнього руху в Кіровоградській області, а й виконувати такі операції:

Користувачів очікує низька комісія, швидка обробка запиту, мінімальні вимоги і можливість відстежити операцію. В особистому кабінеті показаний статус транзакції, час зарахування та багато іншого, що допоможе вести облік.
Сервіс MyPay активно розвивається, регулярно додаються нові провайдери, оператори або партнери для співпраці. Зробити переклад або отримати кошти можна як усередині країни, так і за її межами за безготівковим розрахунком.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини