Сплатити штраф ПДР. Луганська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

У Луганській області можна оплатити через сервіс MyPay штраф за порушення ПДР. Для цього буде потрібно наявність банківської карти (Visa або Mastercard), серія та номер протоколу порушення. В режимі онлайн доступна докладна інформація по транзакції. Сайт зручно оформлений, має логічну і просту структуру, що дозволяє користуватися ним навіть тим, хто вперше на подібних ресурсах.

Проводимо оплату через MyPay

Щоб своєчасно погасити штраф за порушення ПДР в Луганській області, слід заповнити наступні поля:

  • вказати номер протоколу порушення і серію;
  • записати діючий номер мобільного;
  • вказати прізвище та ініціали;
  • ввести суму;
  • прийняти умови оферти;
  • завершити транзакцію.

Сайт пропонує зберегти дані про банківську карту. З метою безпеки код не зберігається, його необхідно (3 цифри) кожен раз вводити вручну. Опція буде зручна тим, хто регулярно призводить транзакції на сайті. Досить 2 рази клікнути на поле і всі дані будуть автоматично внесені.
Мінімальна сума для проведення операції складає 2 грн., А максимальна не повинна перевищувати 4 999 грн. за одну операцію. При виборі готової суми або введенні числа вручну відразу автоматично розраховується комісія. Вона вказується під полем з сумою і є кінцевою. Це дуже зручно при перекладі, при бажанні можна оплатити комісію і за одержувача, наприклад, при переказі коштів між картками.

Функціонал MyPay

Можливості MyPay не обмежені тільки Луганською областю і погашенням штрафу ПДР, доступні і такі популярні сервіси як:

На відміну від Приват24 функціональні можливості сайту значно ширше. Є можливість створити акаунт і здійснювати регулярні платежі. У списку більше 2000 сервісів, список постійно оновлюється, з'являються нові провайдери, оператори і сервіси.
Перевага інтернет-ресурсу в тому, що він завжди під рукою. Не потрібно більше шукати термінали самообслуговування, в яких є не всі потрібні провайдери. Стояти в черзі, в поспіху проводити транзакцію, щоб не затримувати людей, теж більше не доведеться. Досить відвідати МайПей, зареєструватися і користуватися у зручний час всіма функціями сайту без обмежень.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини