Сплатити штраф ПДР. Львівська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

У Львівській області користувачі сервісу MyPay можуть оплатити штраф за порушення ПДР. Для цього їм потрібно банківська карта (Visa або Mastercard) і номер протоколу. Відрізняється сервіс від Приват24 широкими можливостями, великим списком провайдерів і операторів. На одному сайті можна провести популярні платежі і навіть зробити їх регулярними.

Сплачуємо штрафи через MyPay

Щоб повністю погасити штраф за порушення ПДР у Львівській області, користувач повинен заповнити в режимі онлайн наступні поля:

  • вказати серію і номер протоколу порушення;
  • вписати прізвище та ініціали, на кого оформлено порушення;
  • дати робочий мобільний номер для підтвердження;
  • вказати суму або вибрати шаблон;
  • прийняти угоди користування порталом;
  • завершити операцію.

Сайт пропонує зберегти дані форми. Введені цифри банківської карти, крім перевірочного CVV коду будуть збережені. Далі, коли користувач знову захоче провести транзакцію, йому більше не потрібно вписувати номер і термін дії. Досить клікнути пару раз на порожнє поле введення, і воно буде автоматично заповнено. Дані можна відредагувати в будь-який час або видалити з системи. Це абсолютно безпечно і анонімно.
Без прийняття умов угоди на використання порталу (умови оферти) неможливо завершити сесію. Веб-сайт не перенаправить на сторінку підтвердження, тому варто відзначити галочкою умови і натиснути «Далі».
Сума за один платіж не повинна перевищувати 4 999 грн. з урахуванням комісії, а мінімальне значення 2 грн.

Інші популярні сервіси MyPay

У Львівській області через MyPay можна не тільки сплатити штраф ПДР, а й скористатися іншими не менш затребуваними сервісами:

Сервіс активно розвивається, співпрацює з найпопулярнішими і затребуваними провайдерами, операторами і партнерами. Все це для того, щоб користувач міг комфортно оплатити потрібні йому послуги своєчасно і з мінімальним очікуванням.
В особистому кабінеті є вся необхідна інформація по кожній операції. Є можливість роздрукувати чек або завантажити квитанцію для пред'явлення.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини