Сплатити штраф ПДР. Миколаївська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Для жителів Миколаївської області стала доступна можливість оплатити штраф за порушення ПДР на сайті MyPay. Знадобиться знати номер протоколу порушення, діюча банківська карта (Visa / Mastercard) і хвилина часу. Щоб отримати більше можливостей і відстежувати транзакції, варто пройти просту реєстрацію на сайті.

Як провести платіж?

В режимі онлайн на сайті необхідно ввести такі реквізити, щоб погасити штраф за порушення ПДР в Миколаївській області:

  • вказати прізвище та ініціали;
  • ввести серію і номер протоколу порушення;
  • вказати номер мобільного, на нього буде вислано смс;
  • вибрати запропоновану суму або ввести своє значення;
  • прийняти умови оферти;
  • перейти на сторінку завершення операції.

При бажанні можна зберегти форму, це пропонується на сайті. Система запам'ятовує вводяться цифри (номер і термін дії) банківської карти. Далі можна просто пару раз клікнути на поле і все цифри будуть автоматично записані, крім перевірочного коду. Це швидко, просто і надійно. Всі дані шифруються і ніколи не передаються третім особам, повна конфіденційність гарантована.

Що ще можна оплатити через MyPay?

Функціональні можливості MyPay не обмежуються тим, щоб оплатити штраф ПДР по Миколаївській та інших областях. На відміну від Приват24, тут список провайдерів і операторів значно ширше, можна скористатися карткою будь-якого банку, а не тільки Приватні. На поточний момент на сайті понад 2000 сервісів для розрахунку. Користувач може провести такі затребувані операції як:

Переваги сервісу в тому, що він активно розвивається, з'являються нові провайдери, оператори або компанії для співпраці. Не виходячи з дому, можна замовити їжу, викликати машину, купити товари в мережі, заплатити за комуналку і навіть поповнити улюблену гру. Не потрібно шукати термінали, стояти в черзі, використовувати готівку.
Комісія на сайті мінімальна, можна отримати чек або квитанцію в зручній формі, роздрукувати її або зберегти окремо. Сайт красиво оформлений і зручний у використанні, містить тільки потрібні вкладки зрозумілі навіть новим відвідувачам.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини