Сплатити штраф ПДР. Одеська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

В Одеській області працює сервіс MyPay, через який можна оплатити штраф за порушення ПДР і не тільки. Приймається безготівковий розрахунок по банківській карті Visa або Mastercard. В особистому кабінеті користувачеві доступні широкі функціональні можливості. На відміну від Приват24, у нас ви можете розрахуватися будь карткою, випущеною не тільки ПриватБанком.

Проведення платежу через MyPay

Погасити штраф за порушення ПДР необхідно повністю, до копійки, тому варто відразу знати кінцеву суму. В Одеській області через MyPay цю операцію проводять у такий спосіб:

  • вводимо серію протоколу порушення;
  • вводимо номер протоколу;
  • вказуємо П.І.Б. повністю;
  • вказуємо діючий номер телефону для смс підтвердження;
  • вводимо потрібну суму;
  • приймаємо угоду;
  • натискаємо «Далі», щоб завершити операцію.

Якщо планується регулярне використання сервісу, тоді краще зберегти дані банківської картки в системі. Для цього необхідно відзначити галочкою «Зберегти форму». Далі при новій транзакції буде досить зробити 2 кліка по полю, і інформація буде автоматично заповнена.
Сума може бути задана користувачем самостійно або обрана за шаблоном (50/100/200). Після введення суми відразу під полем розраховується комісія і відображається остаточне значення. Це зручно, практично і дозволяє точно перевести кошти без залишку.
Ухвалення умов оферти обов'язково. Якщо не відзначити галочкою вибір, тоді не буде доступна кнопка «Далі» для завершення операції, як і в разі, якщо не всі поля будуть заповнені.

Інші сервіси від MyPay

В Одеській області MyPay - вельми популярний сервіс, з його допомогою можна не тільки сплатити штраф порушення ПДР, а й зробити такі онлайн операції як:

Транзакція проходить швидко, а комісія стягується мінімальна. В особистому кабінеті користувач може переглянути деталі операції, дізнатися її статус. При необхідно можна скачати чек або квитанцію, роздрукувати її.
У MyPay більше 2000 популярних і затребуваних сервісів, список активно розвивається і розширюється. Користуватися сайтом просто і зручно, звична навігація містить все необхідне.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини