Сплатити штраф ПДР. Полтавська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Одним з найбільш затребуваних сервісів в Полтавській області є MyPay. З його допомогою можна оплатити штраф за порушення ПДР і не тільки, використовуючи банківську карту формату Visa або Mastercard. Сайт має логічну структуру, зрозумілу навіть тим, хто вперше відвідує його. Користувачам доступний пошук, особистий кабінет і основний каталог завжди поверх вікон.

Як провести платіж через MyPay?

Для того щоб погасити штраф за порушення ПДР в Полтавській області, необхідно заповнити наступні поля:

  • вказати номер і серію протоколу порушення;
  • вказати прізвище та ініціали;
  • ввести мобільний номер для смс-перевірки;
  • задати суму оплати порушення;
  • прийняти правила користування сайтом;
  • натиснути «Далі», щоб завершити операцію.

Мінімальна сума до оплати становить 2 грн., А максимальна не повинна перевищувати 4 999 за один платіж. Суму можна задати самостійно або вибрати вже готові варіанти по 50/100/200 грн. Після вказівки числа, знизу відразу відображається комісія і кінцева сума. Це зручно і практично, так ви будете знати, що кошти надійшли адресату в повному обсязі.
В особистому кабінеті можна переглянути детальну інформацію щодо платежу: одержувача, статус перекладу, час, суму, комісію. Також можна завантажити або роздрукувати чек, квитанцію або виписку.

Які ще сервіси пропонує MyPay?

Сайт MyPay відрізняється від Приват24 великими функціональними можливостями. У нас ви можете сплатити штраф ПДР в Полтавській області, використовуючи картку будь-якого банку. За допомогою сайту в режимі онлайн, використовуючи банківську карту можна провести найбільш затребувані операції, налаштувати регулярні платежі. Також MyPay знадобиться, коли потрібно:

В каталозі сайту понад 2000 затребуваних і популярних сервісів, список оновлюється і додаються нові партнери, компанії, провайдери і оператори. Щоб вибрати потрібний сервіс, досить розгорнути каталог, в якому є сортування за типом або задати значення в пошуку. При переході в новий розділ користувач завжди може повернутися на сторінку назад, додому або в головне меню.
Щоб дізнатися вміст розділу, досить навести на нього курсор, і докладна інформацію відобразиться у вигляді швидкого меню.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини