Сплатити штраф ПДР. Рівненська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

У жителів Рівненської області і не тільки, з'явилася можливість оплатити штраф за порушення ПДР за допомогою банківської карти, не виходячи з дому. В режимі онлайн користувач вказує протокол порушення, ініціали та протягом хвилини може погасити заборгованість в повному обсязі.

Як заплатити штраф в MyPay?

Для того щоб в Рівненській області погасити штраф за порушення ПДР, необхідно заповнити наступні поля:

  • ввести суму;
  • вказати номер і серію протоколу порушення;
  • вписати прізвище та ініціали на кого оформлений протокол;
  • вказати діючий мобільний номер;
  • завершити операцію.

Сайт пропонує прийняти умови оферти, це угоду користувача. Якщо його не відзначити, то завершити операцію буде неможливо. Кнопка «Далі» не буде активна, як і в випадку, коли не всі поля заповнені або заповнені некоректно, наприклад, номер вказаний не по формату.
При постійному використанні сервісу, зручніше буде зберегти форми. Це дозволить кожного разу не вводити номер банківської карти і її термін дії. Досить клікнути два рази по полю і дані будуть автоматично додані. Це надійно, адже весь трафік і дані шифрується згідно з протоколом безпеки. Інформація не передається третім особам, а зберігається на захищеному сервері. Користувач в будь-який зручний час може очистити повністю збережені форми, все відразу або вибірково.

Великий вибір сервісів в MyPay

У Рівненській області часто вважають за краще MyPay. У порівнянні з Приват24, у нього більший вибір сервісів, в ньому можна використовувати для оплати картки будь-яких банків. Крім можливості оплатити штраф ПДР доступні і інші операції:

Сайт зручний тим, що не потрібно виходити і шукати термінали самообслуговування, в яких може не бути потрібної вам послуги. Сидячи вдома за комп'ютером або в дорозі, через смартфон або планшет можна провести потрібні операції швидко і зручно.
Це економія часу, адже не потрібно виходити з дому або стояти в черзі. Значно нижче комісія на обслуговування, а зареєстровані користувачі отримують бонуси за проведені транзакції. Список сервісів регулярно оновлюється, додаються нові провайдери, партнери, компанії для співпраці і оператори.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини