Сплатити штраф ПДР. Сумська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

У Сумській області стало можливим погасити штраф за порушення ПДР. Досить мати банківську карту формату Visa або Mastercard, пристрій, підключений до інтернету і одну хвилину часу. Транзакція проходить максимально швидко. Якщо у вас немає картки ПриватБанку, ви не можете скористатися Приват24, то МайПей стане для вас гідною альтернативою. У порівнянні з цим популярним сервісом у нас більше підключених сервісів.

Погашення штрафів через MyPay

Щоб оплатити штраф за порушення ПДР в Сумській області, потрібно виконати наступні дії на сайті:

  • вказати прізвище та ініціали на кого виписано порушення;
  • вказати номер і серію протоколу;
  • ввести робочий номер для підтвердження;
  • вказати суму;
  • підтвердити дії.

Не зайвим буде зберегти дані, що вводяться банківської карти. Це абсолютно безпечно і дуже зручно. Щоб не писати номер і термін дії кожного разу, досить зробити пару кліків на поле. До того ж, у зручний час користувач може відредагувати або зовсім видалити з системи ці дані.
Ще система пропонує вже готові шаблони за сумою 50/100/200 як найпопулярніші. Не потрібно писати число, можна просто вибрати шаблон суми і зробити його регулярним. Відразу під значенням показується остаточна сума з урахуванням комісії. Стане в нагоді тим, кому важливо погасити всю суму до копійки або сплатити комісію за одержувача.

Переваги MyPay

Портал MyPay дуже зручний у використанні. Все, що потрібно користувачеві, це відвідати сайт і в режимі онлайн вибрати потрібну йому операцію. Далі необхідно ввести реквізити для оплати і підтвердити дії. Можливості порталу не обмежуються погашенням штрафу за порушення ПДР в Сумській та інших областях. Перебуваючи в дорозі або сидячи вдома, використовуючи банківську карту, можна провести такі операції як:

Добре в MyPay то, що він регулярно оновлюється. Постійно додаються нові сервіси, компанії, провайдери, оператори, що дозволяє оплатити потрібні послуги.
Сайт приємно оформлений, текст помітно виділений, працює портал швидко навіть з мобільного телефону. В особистому кабінеті можна стежити за всіма проведені операції і навіть ті, які були скасовані, дізнатися причину відмови і отримати докладну інформацію. На сьогоднішній день MyPay є одним з найбільших сервісів автоматичної оплати.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини