Сплатити штраф ПДР. Тернопільська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Для жителів Тернопільської області тепер погасити штраф за порушення ПДР не складає труднощів. Більше не потрібно їхати в ДАІ за випискою, стояти в черзі для того, щоб своєчасно оплатити порушення. Тепер при наявності онлайн доступу в мережу і банківської карти Visa або Mastercard, все це робиться за одну хвилину. Транзакції проводяться набагато швидше і простіше, ніж в Приват24, потрібно тільки підтвердити смс код і все, використовуючи при цьому картку будь-якого банку.

Оплата штрафу ПДР через MyPay

У Тернопільській області терміналів багато, але далеко не в кожному можна оплатити штраф за порушення ПДР. На сайті MyPay це проводитися наступним чином:

  • в протоколі порушення вказано номер і серія протоколу, його потрібно ввести;
  • задати потрібну суму або вибрати готову;
  • вказати прізвище та ініціали відправника;
  • вказати номер мобільного для смс-підтвердження;
  • при необхідності зберегти дані, що вводяться;
  • прийняти умови угоди;
  • натиснути «Далі», щоб завершити транзакцію.

На сайті без побоювання можна зберегти дані банківської картки. Це стане в нагоді при регулярному використанні, щоб не писати довгий номер і термін дії. Зберігаються в системі всі дані, крім перевірочного коду, як захист від випадкової оплати. Можна відредагувати дані або видалити їх при необхідності з системи зовсім.
В особистому кабінеті користувач може переглянути історію своїх транзакцій, дізнатися подробиці платежу і його статус, отримати виписку і впорядкувати за датою або вибрати потрібну.

MyPay - затребуваний сервіс миттєвих платежів

У Тернопільській області MyPay досить затребуваний і популярний. Адже з його допомогою можна провести такі популярні транзакції, як:

Порталом користуватися дуже просто, навіть тим, хто раніше не відвідував подібні сайти. Тут все відсортовано по послугах, провайдерам та операторам, підтримується більше 2000 сервісів. Кожна операція захищається і ретельно перевіряється.
Завжди можна скористатися пошуком. Система починає підбирати варіанти вже після перших введених символів. Якщо виникли питання, можна задати їх в чат технічної підтримки, він працює цілодобово. Фахівці швидко допоможуть знайти рішення і дадуть відповідь на питання, що цікавлять.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини