Сплатити штраф ПДР. Харківська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

У Харківській області багато електронних терміналів, але якщо, наприклад, потрібно погасити штраф за порушення ПДР, тоді подібних сервісів одиниці. MyPay - один з порталів, де не виходячи з дому, за допомогою банківської карти можна провести подібні операції.

Як сплатити штраф порушення ПДР через MyPay?

Щоб в Харківській області погасити борг за порушення ПДР в режимі онлайн, користувач повинен заповнити наступні поля:

  • вказати серію і номер протоколу порушення;
  • дати робочий мобільний номер для підтвердження;
  • вказати прізвище та ініціали;
  • ввести необхідну суму;
  • прийняти умови користування сайтом;
  • завершити операцію.

Мінімальна сума для проведення операції - 2 грн., А максимальна не повинна перевищувати 4 999 за один переклад. Приймаються до оплати банківські карти міжнародного зразка (Visa або Mastercard). При необхідності можна зберегти номер і термін дії в системі. Після чого, дані можна відредагувати або видалити.
Якщо умови оферти не будуть прийняті (відзначені галочкою) або не всі заповнені, тоді завершити транзакцію не вдасться. Веб-сайт не перенаправить на сторінку підтвердження, це варто врахувати.

Великий вибір послуг

У Харківській області MyPay - один з популярних сервісів. У ньому за допомогою банківської карти можна не тільки сплатити штраф, але і використовувати інші, не менш популярні послуги:

Сайт активно розвивається, співпрацює з самими затребуваними компаніями, фірмами, провайдерами та операторами не тільки країни, а й за кордоном. На сьогоднішній день сайт налічує понад 2000 популярних сервісів і регулярно додає нові.
На відміну від Приват24, портал має широкі функціональні можливості, просту структуру, що полегшує його використання. В особистому кабінеті можна подивитися останні транзакції, роздрукувати чек або отримати виписку по переведу.
Гідність електронного порталу в його доступності та великому виборі послуг. Не виходячи з дому або просто підключившись через телефон, можна провести регулярні платежі швидко, вигідно і просто.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини