Сплатити штраф ПДР. Херсонська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Дорогу і водіння неможливо уявити без порушень, неприємних сюрпризів, які не завжди закінчуються благополучно. Швидко і без проблем сплатити штрафи за порушення ПДР сьогодні можна за допомогою сервісу MyPay. Користуватися ним гранично просто, інтерфейс зрозумілий будь-якій людині, а переказ грошей за порушення в Херсонській області відбувається практично миттєво - необхідні тільки доступ до інтернету і банківська карта, на якій є достатня кількість коштів.

Переваги та переваги MyPay

Для всіх користувачів основною вимогою є безпека проведення платежів. Учасникам руху в Херсонській області, який порушив ПДР, надана чудова можливість сплатити штрафи онлайн, при цьому конфіденційність усіх представлених даних строго захищена технічними напрацюваннями наших фахівців і законами України.
Оскільки для нас цінний кожен клієнт, ми надаємо тим, хто користується нашими послугами регулярно, додаткові бонуси, знижки. Після реєстрації на сайті ви отримуєте доступ до свого особистого електронного кабінету, в якому завжди можна побачити історію платежів і нарахування додаткових коштів на ваш рахунок.
Якщо виникають труднощі з оплатою, необхідно звернутися до чергових операторам зі служби техпідтримки, які прийдуть вам на допомогу і допоможуть зробити платіж за допомогою вашої банківської карти і нашого сервісу.

Як користуватися сервісом MyPay?

Щоб сплатити штрафи, нараховані за порушення ПДР в межах Херсонської області, пройдіть реєстрацію на сайті. Далі введіть такі дані.

  • Серія і номер протоколу, за яким ви робите оплату. Потім у відповідні графи вписуєте свій телефон, прізвище, ініціали.
  • Наступний крок - вказуєте суму, яку ви збираєтеся перевести - вона вказана в протоколі. Враховуйте, що мінімальний платіж становить 2 грн, максимальний - 4999 грн. Ставите галочку, що ви згодні з договором оферти і натискаєте кнопку «Далі», яка дозволить перейти безпосередньо на сторінку оплати.
  • На наступній сторінці вказуєте спосіб оплати - банківську карту Mastercard або Visa, система ще раз показує вам суму, яка знімається з картки. Якщо все вірно, тиснете на кнопку «Оплатити».
    Як і в Приват24, за допомогою Mypay можна не тільки погасити штрафні нарахування, але і розплатитися онлайн за послуги ЖКГ, кабельне телебачення, хостинг, ігри.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини