Сплатити штраф ПДР. Хмельницька обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Вигідніше оплатити штраф за порушення ПДР в Хмельницькій області через MyPay. Для цього буде потрібно знати номер протоколу порушення і мати банківську картку Visa або Mastercard. Сайт працює на регулярній основі, має великий список послуг і зручний у використанні.

Як сплатити штраф за порушення ПДР в MyPay?

Для того щоб провести даний платіж в Хмельницькій області, користувачеві необхідно заповнити наступні поля:

  • вказати діючий мобільний номер, на нього прийде підтвердження смс;
  • вказати прізвище та ініціали, на кого оформлено порушення;
  • вказати серію і номер протоколу;
  • ввести необхідну суму до оплати;
  • прийняти умови оферти;
  • натиснути «Далі», щоб перейти на сторінку підтвердження.

Якщо не всі поля будуть заповнені або значення буде невірним, а також умова оферти не буде прийнято, тоді завершити платіж не вдасться.
Навіщо зберігати форми? Ця функція дозволяє внести в систему інформацію про банківську карту, її номер і термін дії, що не записується тільки перевірки CVV код. Якщо користувачеві часто потрібно оплатити послуги, тоді зручніше додати дані. Після цього подвійним кліком поля будуть заповнені, в тому числі і про власника.

Зручність сервісу

У Хмельницькій області MyPay більш затребуваний, ніж Приват24 або інші сервіси. Сайт має зрозумілу структуру, працює швидко, можна підключитися з мобільного, є пошук, чат підтримки. Меню виконано в звичній древообразная формі, при наведенні показано основний вміст. Найбільшим попитом серед послугами на сайті є:

Які переваги надає сервіс? MyPay дозволяє в режимі онлайн вести через особистий кабінет повний контроль доходів і витрат. Зробити звіт за обраний період, перевірити статус перекладу, отримати чек або завантажити його у вигляді зображення. Яке можна буде пред'явити на вимогу або переслати контакту.
Зараз в арсеналі сайту понад 2000 сервісів, і це не межа. Портал активно розвивається і додає нових провайдерів, компанії, операторів і інші сервіси. Можна робити платежі регулярними, наприклад, за світло, воду, телебачення або мобільний.

Новини MyPay

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше

Головні нововведення в сфері безготівкових оплат, які заплановані на 2019

Детальніше
Всі новини