Сплатити штраф ПДР. Хмельницька обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Вигідніше оплатити штраф за порушення ПДР в Хмельницькій області через MyPay. Для цього буде потрібно знати номер протоколу порушення і мати банківську картку Visa або Mastercard. Сайт працює на регулярній основі, має великий список послуг і зручний у використанні.

Як сплатити штраф за порушення ПДР в MyPay?

Для того щоб провести даний платіж в Хмельницькій області, користувачеві необхідно заповнити наступні поля:

  • вказати діючий мобільний номер, на нього прийде підтвердження смс;
  • вказати прізвище та ініціали, на кого оформлено порушення;
  • вказати серію і номер протоколу;
  • ввести необхідну суму до оплати;
  • прийняти умови оферти;
  • натиснути «Далі», щоб перейти на сторінку підтвердження.

Якщо не всі поля будуть заповнені або значення буде невірним, а також умова оферти не буде прийнято, тоді завершити платіж не вдасться.
Навіщо зберігати форми? Ця функція дозволяє внести в систему інформацію про банківську карту, її номер і термін дії, що не записується тільки перевірки CVV код. Якщо користувачеві часто потрібно оплатити послуги, тоді зручніше додати дані. Після цього подвійним кліком поля будуть заповнені, в тому числі і про власника.

Зручність сервісу

У Хмельницькій області MyPay більш затребуваний, ніж Приват24 або інші сервіси. Сайт має зрозумілу структуру, працює швидко, можна підключитися з мобільного, є пошук, чат підтримки. Меню виконано в звичній древообразная формі, при наведенні показано основний вміст. Найбільшим попитом серед послугами на сайті є:

Які переваги надає сервіс? MyPay дозволяє в режимі онлайн вести через особистий кабінет повний контроль доходів і витрат. Зробити звіт за обраний період, перевірити статус перекладу, отримати чек або завантажити його у вигляді зображення. Яке можна буде пред'явити на вимогу або переслати контакту.
Зараз в арсеналі сайту понад 2000 сервісів, і це не межа. Портал активно розвивається і додає нових провайдерів, компанії, операторів і інші сервіси. Можна робити платежі регулярними, наприклад, за світло, воду, телебачення або мобільний.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини