Сплатити штраф ПДР. Черкаська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Тепер в Черкаській області можна швидко і з мінімальною комісією оплатити штраф за порушення ПДР. Для цього буде потрібно зайти на сайт MyPay, знати серію протоколу порушення і мати банківську карту стандарту Visa або Mastercard. Користуватися сайтом можна через браузер або з мобільного, це легко і просто навіть новачкам.

Як провести платіж через MyPay?

Щоб своєчасно погасити штраф за порушення ПДР в Черкаській області, потрібно заповнити наступні поля:

  • вказати поточний мобільний номер;
  • ввести серію і номер протоколу порушення;
  • ввести прізвище та ініціали відправника;
  • вказати суму для оплати;
  • прийняти умови оферти;
  • при необхідності зберегти дані;
  • натиснути «Далі», якщо вся інформація заповнена.

Суму до сплати можна вказати вручну або вибрати готовий шаблон по 50/100/200 грн. Сума зарахування повинна бути від 2 до 4 999 грн. за один переклад. Відразу після вказівки суми відображається комісія і вказується остаточне число. Це зручно, адже заборгованість необхідно погасити з точністю до копійки.
Якщо сервіс використовується часто, зручніше буде зберегти дані банківської картки. Це повністю безпечно, адже вся інформація шифрується. Після збереження достатньо двічі клікнути на чисте поле і автоматично буде заповнена інформація.

Переваги MyPay

Відрізняється сайт від Приват24 великим вибором послуг, а також тим, що розплатитися можна карткою будь-якого банку, а не тільки ПриватБанку. У Черкаській області через даний сервіс можна оплатити всі затребувані послуги:

У чому переваги MyPay? Перш за все, в мобільності та доступності. Всього за хвилину можна провести потрібні операції з мінімальним набором документів або даних, по розрахунковому рахунку або безготівковим переказом. На сайті зібрані найпопулярніші і затребувані сервіси. Тому не складає труднощів в режимі онлайн погасити заборгованість або купити товари в мережі.
В особистому кабінеті можна змінити базові установки, зберегти, відредагувати або видалити дані. Отримати виписку за всіма попередніми транзакції, роздрукувати або завантажити чек, квитанцію.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини