Сплатити штраф ПДР. Черкаська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Тепер в Черкаській області можна швидко і з мінімальною комісією оплатити штраф за порушення ПДР. Для цього буде потрібно зайти на сайт MyPay, знати серію протоколу порушення і мати банківську карту стандарту Visa або Mastercard. Користуватися сайтом можна через браузер або з мобільного, це легко і просто навіть новачкам.

Як провести платіж через MyPay?

Щоб своєчасно погасити штраф за порушення ПДР в Черкаській області, потрібно заповнити наступні поля:

  • вказати поточний мобільний номер;
  • ввести серію і номер протоколу порушення;
  • ввести прізвище та ініціали відправника;
  • вказати суму для оплати;
  • прийняти умови оферти;
  • при необхідності зберегти дані;
  • натиснути «Далі», якщо вся інформація заповнена.

Суму до сплати можна вказати вручну або вибрати готовий шаблон по 50/100/200 грн. Сума зарахування повинна бути від 2 до 4 999 грн. за один переклад. Відразу після вказівки суми відображається комісія і вказується остаточне число. Це зручно, адже заборгованість необхідно погасити з точністю до копійки.
Якщо сервіс використовується часто, зручніше буде зберегти дані банківської картки. Це повністю безпечно, адже вся інформація шифрується. Після збереження достатньо двічі клікнути на чисте поле і автоматично буде заповнена інформація.

Переваги MyPay

Відрізняється сайт від Приват24 великим вибором послуг, а також тим, що розплатитися можна карткою будь-якого банку, а не тільки ПриватБанку. У Черкаській області через даний сервіс можна оплатити всі затребувані послуги:

У чому переваги MyPay? Перш за все, в мобільності та доступності. Всього за хвилину можна провести потрібні операції з мінімальним набором документів або даних, по розрахунковому рахунку або безготівковим переказом. На сайті зібрані найпопулярніші і затребувані сервіси. Тому не складає труднощів в режимі онлайн погасити заборгованість або купити товари в мережі.
В особистому кабінеті можна змінити базові установки, зберегти, відредагувати або видалити дані. Отримати виписку за всіма попередніми транзакції, роздрукувати або завантажити чек, квитанцію.

Новини MyPay

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше

Головні нововведення в сфері безготівкових оплат, які заплановані на 2019

Детальніше
Всі новини