Сплатити штраф ПДР. Черновицька обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

У Чернівецькій області за допомогою банківської карти і сервісу MyPay стало в рази простіше і швидше сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху. Все, що необхідно знати, це номер протоколу порушення, суму до оплати і відвідати портал з мобільного, ноутбука або через браузер.

Як оплатити штраф за порушення ПДР в Чернівецькій області?

Щоб провести цю операцію, необхідно заповнити наступні пункти:

  • вибрати суму або вказати необхідну;
  • вказати прізвище та ініціали;
  • ввести номер і серію протоколу порушення;
  • вказати мобільний номер телефону;
  • прийняти призначені для користувача угоди;
  • завершити операцію.

Сайт пропонує прийняти умови оферти, це угоду користувача. Якщо не відзначити галочкою вибір, тоді завершити транзакцію не вийти.
Можна для зручності зберегти дані про банківську карту. Це дозволить подвійним кліком автоматично заповнити інформацію щодо платежу. Всі дані захищені та шифруються, не передаються третім особам.
Також на сайті відразу розраховується комісія, для цього необхідно ввести потрібне число до оплати або вибрати готовий шаблон. Відразу нижче під сумою з'явиться остаточне значення. Дуже зручно, коли потрібно сплатити комісію за одержувача або перевести точну суму до копійки.

Інші можливості MyPay

У Чернівецькій області користувачі вважають за краще MyPay, в порівнянні з Приват24 в ньому більше сервісів, до того ж, у нас ви можете розплатитися карткою, емітованої будь-яким банком. Сайт простий у використанні, зручно оформлений, приймає до оплати банківські карти Mastercard і Visa. За допомогою МайПей ви зможете:

Все, що потрібно для проведення платежу, це зайти на онлайн сайт з мобільного або комп'ютера. Далі необхідно вибрати потрібний сервіс і вказати реквізити, після чого провести операцію. Таким чином, не виходячи з дому, можна зробити регулярні платежі, погасити заборгованість або просто розрахуватися за товари в мережі.
Сайт розвивається і постійно додає нових операторів мобільного зв'язку, інтернет провайдерів, компаній для сотрудническая і сервісів оплати. Все, що потрібно, знаходиться на одному сайті, є в один клік і вельми зручно розташоване.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини