Сплатити штраф ПДР. Чернігівська обл.


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

У Чернігові та області користувачі можуть погасити штраф за порушення ПДР, використовуючи сервіс MyPay. Для цього буде потрібно всього одна хвилина очікування, знання номера протоколу, і банківська карта Visa або Mastercard.

Як сплатити штраф за порушення ПДР через MyPay?

Для проведення платежу в Чернігові і області необхідно вказати наступну інформацію:

  • ввести робочий мобільний номер, на нього прийде смс-підтвердження;
  • ввести номер і серію протоколу порушення;
  • ввести прізвище та ініціали, на кого оформлений протокол;
  • вказати суму або вибрати готовий варіант;
  • прийняти умови оферти;
  • натиснути «Далі» і завершити операцію.

На сайті подано доступну зберегти форми. При регулярному використанні сервісу можна зберегти дані банківської картки, це її номер і термін дії. Далі при новій оплаті не потрібно кожен раз писати вручну всі цифри. Досить зробити два кліка і автоматично інформація буде внесена.
Мінімальна сума переказу становить 2 грн., А максимальна - 4 999 грн. Відразу після введення суми відображається комісія і остаточне значення. Допомагає в разі, коли потрібно перевести точну суму аж до копійки.

Популярні послуги від MyPay

У Чернігові та області користувачі вважають за краще MyPay. Сервіс вигідно відрізняється від Приват24 тим, що ми приймаємо будь-які картки. Він зручніше в зверненні, працює швидше, потрібно менше інформації по транзакції. До того ж, в каталозі сайту понад 2000 різних сервісів, а не тільки робота з валютою. Ви зможете не тільки сплатити штраф порушення ПДР, а й скористатися найбільш популярними послугами:

Користуватися сервісом дуже зручно і просто. Досить зайти на сайт з мобільного або через браузер, і в онлайн режимі вибрати потрібну операцію. Далі ввести реквізити для оплати і завершити транзакцію.
Щоб відстежувати всі переклади, потрібно зареєструватися на сайті. Тоді можна впорядкувати операції за датою, отримати повну виписку, роздрукувати квитанцію і багато іншого.
На одному сайті зібрані найбільш затребувані послуги, якими щодня і регулярно користуються практично всі, без обмежень. Тепер не потрібно оплачувати кожен вид послуги в різних місцях, а досить один раз відвідати портал.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини