Сплатити штраф ПДР. Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

У Київській області досить багато терміналів самообслуговування, але не завжди хочеться виходити з дому. Альтернативою стають електронні каси, одним з найбільш затребуваних і великим за кількістю послуг сервісом є MyPay. З його допомогою можна в режимі онлайн, не виходячи з дому оплатити штраф за порушення ПДР, замовити в мережі продукцію або просто розрахуватися за комуналку. Все, що потрібно, це знати реквізити і мати банківську карту зразка Visa або Mastercard.

Проведення оплати штрафу за порушення ПДР в MyPay

Для Київської області провести дану операцію можна, заповнивши наступні поля:

  • вказати прізвище та ініціали;
  • вказати номер і серію протоколу порушення;
  • ввести суму до оплати;
  • вказати мобільний номер для підтвердження транзакції;
  • завершити транзакцію підтвердивши дії.

В обов'язковому порядку необхідно прийняти угоду користувача на використання сайту (оферти). Якщо не відзначити галочкою вибір, тоді не буде активна кнопка «Далі», яка переводить на сторінку оплати. Кнопка буде також недоступна, якщо не всі поля заповнені або значення введено некоректно.
Зберігати мул немає дані про банківську карту - користувач вирішує сам. Це абсолютно безпечно, інформація шифрується і захищена протоколом безпеки. Чи не зберігається перевірки CVV код для захисту від автоматичної оплати.

Популярні послуги від MyPay

У Київській області, використовуючи банківську карту і сайт MyPay, можна проводити регулярні платежі, оплачувати щоденні витрати, переказувати кошти, робити замовлення і багато іншого. З нашою допомогою ви зможете:

Всі ці послуги можна оплатити банківською картою, не виходячи з дому або зовсім перебуваючи в дорозі. Досить підключитися до онлайн ресурсу і вибрати потрібну операцію, ввести реквізити, ввести код з смс. Відразу можна отримати чек, скачати його або роздрукувати.
На відміну від Приват24, сайт має значно більше функціональних можливостей і на поточний момент містить понад 2000 сервісів. Список регулярно оновлюється, додаються нові інтернет-провайдери, оператори мобільного зв'язку, благодійні компанії та інші популярні сервіси. Все що потрібно для регулярних поповнень є на сайті.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини