Поповнюйте рахунок необхідної вам соцмережі карткою Visa або MasterCard

Знайдено: 1 сервісів

Сьогодні важко уявити людину, яка не зареєстрована в жодній з існуючих соціальних мереж. Тільки в ВKонтакте налічується більше 16 мільйонів користувачів з України.

Активні користувачі не тільки спілкуються і читають стрічку новин, а й користуються платними сервісами соцмереж. Юзери купують голоси, атрибути для мережевих ігор, бали і оплачують інші платні інструменти, що дозволяють їм повноцінно реалізовувати в соціальних мережах свої інтереси. Для даної категорії інтернет- користувачів актуальним стає пошук найбільш зручного способу оплатити соцмережі онлайн.

MyPay - легка оплата в соцмережах

Якщо ви користуєтеся платними послугами «Вконтакте», Mamba, «Однокласники» та інших мереж , MyPay стане вашим кращим помічником. Платіжна система MyPay пропонує користувачам легкий спосіб оплатити соціальні мережі за допомогою банківської карти.

Після реєстрації на MyPay ви зможете швидко і зручно поповнити соцмережі, зберігши історію всіх оплат і покупок в особистому кабінеті. Якщо ви використовуєте платні ресурси в бізнесі (для покупки реклами і різних інструментів просування), MyPay дозволить активно контролювати витрати і доходи, ставши вашим особистим фінансовим помічником.

Переваги MyPay

  • Ми заохочуємо тих, хто вибирає MyPay.
  • Ми доступні завжди і скрізь, 24 години на добу. З MyPay ви можете поповнити баланс соцмереж в потрібну хвилину, наприклад, прямо з мобільного телефону, сидячи в міському транспорті.
  • Ми стаємо вашим персональним бухгалтером. Історія всіх платежів зберігається в особистому кабінеті на MyPay. Таким чином, ви можете не тільки контролювати витрати, але і оцінювати їх ефективність.