Mamba


Мінімальна сума поповнення: 34 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Знайомства в інтернеті стають все більш популярними. Завдяки сайтам знайомств, навіть самий сором'язлива і соціопатічна людина, сьогодні має шанс провести час з цікавою людиною і навіть знайти свою половинку. Після спілкування на таких ресурсах дуже часто люди в реальному житті створюють сім'ї і будують своє щастя.

Так, однією з найпопулярніших і зручних соціальних мереж для знайомств сьогодні є Мамба. Cайт Mamba об'єднує найпопулярніші розділи і сервіси знайомств великих порталів інтернету (наприклад, «Знайомства» на Rambler.ru, Mail.ru або Km.ru). У 2013 році керівництво сервісу придбало новий бренд Wamba, завдяки чому розширив спілкування і знайомства до міжнародних масштабів.

Почати користуватися мережею Mamba зручно і просто. Досить зареєструватися (сьогодні це можна зробити, використовуючи дані інших соцмереж, наприклад, «Вконтакте», «Однокласники» або Facebook), заповнити анкетні дані, викласти фотографії і почати шукати свою половинку.

Для особливо активних користувачів Mamba пропонує ряд платних функцій, які роблять спілкування і знайомства більш легкими та ефективними.

Платні сервіси Mamba:

  • розміщення анкети в ТОПі;

  • «фотолінійка» - «живий рядок» з фотографій користувача;

  • спілкування за допомогою платних SMS;

  • віртуальні подарунки;

  • ігри онлайн;

  • ВІП-статус для користувача мережі (фільтр вхідних повідомлень, більш розширений пошук по сайту та ін.).

Як поповнити Мамба через інтернет? Для того, щоб почати користуватися платними сервісами мережі знайомств Мамба, необхідно поповнити баланс на сайті. Зробити це швидко, зручно, в будь-який час дозволяє сервіс онлайн-платежів MyPay. Для цього достатньо банківської карти Visa, Maestro або Mastercard з наявністю коштів на рахунку, а також доступу в інтернет з мобільного або ПК. Реєструючись на MyPay, ви можете поповнити рахунок у Мамба без комісії.

Новини MyPay

Новини на сайті MyPay - Фахівці прогнозують зростання витрат на обладнання банків

Детальніше

Новини на сайті MyPay - За кольором і розміром нові монети помітно відрізнятимуться від монет інших номіналів

Детальніше

Новини на сайті MyPay - Клієнти банків частіше розраховуються картками в магазинах, ніж в інтернеті

Детальніше
Всі новини