Сплатити послуги Таксі Кардинал. Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Служба Кардинал таксі в Києві піклується, щоб її послуги були комфортними і доступними. Замовити машину можна цілодобово, подають її протягом 10-15 хвилин. Водії мають можливість заздалегідь отримати інформацію про замовлення в спеціальній програмі. Для цього потрібно оплатити послугу. Найзручніше зробити це онлайн, за допомогою пристроїв, підключених до інтернету: ноутбука, смартфона, планшета, мобільного телефону.

Чому MyPay це вигідно?

Сервіс «МайПей» діє так само, як Приват24, тільки має свої переваги:

  • розплатитися можна банківською картою, випущеної будь-яким фінансовим закладом України, незалежно від її виду: Visa або Mastercard;
  • постійні користувачі отримують значні знижки і бонуси;
  • з сайтом «МайПей» зручніше працювати онлайн, він зроблений з урахуванням всіх дрібниць, необхідних, щоб поповнити будь-який рахунок;
  • комісія за операцію мінімальна;
  • платіжні дані захищені законодавчо.

За допомогою банківської карти в сервісі можна не тільки оплатити софт таксі Кардинал, але і перерахувати гроші на оплату ЖКГ, квитків на транспорт, поповнити мобільний зв'язок, перерахувати кошти на будь-який особовий рахунок.

Як перерахувати гроші за допомогою інтернету?

Перед початком проведення будь-яких фінансових операцій на MyPay потрібно зареєструватися, залишити необхідні про себе дані: прізвище, ім'я, електронну скриньку, номер телефону, придумати свій пароль для входу. Вкажіть номер банківської карти, з якої будуть здійснюватися платежі. Не варто хвилюватися: всі ваші дані залишаться в таємниці.

Далі зробіть кілька простих дій, які допоможуть зробити процес оплати.

  • знайдіть на сайті сторінку таксі Кардинал в Києві.
  • введіть номер позивного, який присвоєно вам в таксомоторної компанії.
  • далі введіть потрібну суму, яку треба внести.
  • далі просто натиснути на кнопку «Оплатити».

Транзакція займе всього кілька хвилин, переказати кошти на особовий рахунок. Скористайтеся порталом MyPay - і ви переконаєтеся, наскільки це просто!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини