Сплатити послуги Таксі 373. Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Таки 373 працює на ринку послуг в Києві і пропонує своїм водія, диспетчерам, партнерам і клієнтам тільки чесна співпраця з хорошими цінами. Комфортні машини стандартного і преміум-класу, професійний персонал і помірні тарифи - це принципи роботи служби таксі 373. Крім перевезення пасажирів вона пропонує додатково послугу драйвера, кур'єрську доставку, трансфер, перевезення тварин, можливість зробити попереднє замовлення по телефону і через інтернет. Якщо ви вже стали частиною цієї міцної команди, то можете оплатити таксі 373 в онлайн-режимі за допомогою банківської карти на сайті MyPay.

Інструкція по оплаті таксі 373 в Києві

Один раз зберігши номер платіжної банківської картки, вам не потрібно буде вводити його повторно.

  • Введіть номер свого позивного;
  • бажану суму (можна скористатися шаблонами 50, 100 і 200 гривень);
  • спосіб оплати банківською картою Visa / Mastercard;
  • далі висвітиться сума вже з урахуванням мінімальної комісії;
  • при необхідності прийміть умови договору;
  • натисніть «Оплатити».

Ви також можете скористатися функцією регулярного платежу після реєстрації в MyPay, вона дозволить заощадити час, автоматично буде списувати гроші з вашої банківської карти на вказаний особовий рахунок. Вся історія грошових переказів зберігається в Особистому кабінеті. Для всіх, хто вже зареєструвався, працює система нарахування знижок і бонусів.

Чому все переходять на MyPay?

На відміну від Приват24, всі користувачі можуть поповнити особові рахунки банківською карткою будь-якого банку України. З нами співпрацюють більше 2000  легальних компаній. За допомогою сайту можна cплатити послуги ЖКГ, дитячого садка, інтернет, телебачення, поповнити мобільний зв'язок, онлайн-ігри, електронний гаманець, протягом 15 хвилин перевести гроші на особовий рахунок або банківську карту.

При реєстрації вам потрібно ввести тільки свій e-mail адресу, контактний номер телефону, ПІБ і пароль для входу. Ми несемо відповідальність за збереження даних і працюємо, дотримуючись закон України про конфіденційність, також вся інформація надійно захищена технічно.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини