Сплатити послуги Таксі 373. Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Таки 373 працює на ринку послуг в Києві і пропонує своїм водія, диспетчерам, партнерам і клієнтам тільки чесна співпраця з хорошими цінами. Комфортні машини стандартного і преміум-класу, професійний персонал і помірні тарифи - це принципи роботи служби таксі 373. Крім перевезення пасажирів вона пропонує додатково послугу драйвера, кур'єрську доставку, трансфер, перевезення тварин, можливість зробити попереднє замовлення по телефону і через інтернет. Якщо ви вже стали частиною цієї міцної команди, то можете оплатити таксі 373 в онлайн-режимі за допомогою банківської карти на сайті MyPay.

Інструкція по оплаті таксі 373 в Києві

Один раз зберігши номер платіжної банківської картки, вам не потрібно буде вводити його повторно.

  • Введіть номер свого позивного;
  • бажану суму (можна скористатися шаблонами 50, 100 і 200 гривень);
  • спосіб оплати банківською картою Visa / Mastercard;
  • далі висвітиться сума вже з урахуванням мінімальної комісії;
  • при необхідності прийміть умови договору;
  • натисніть «Оплатити».

Ви також можете скористатися функцією регулярного платежу після реєстрації в MyPay, вона дозволить заощадити час, автоматично буде списувати гроші з вашої банківської карти на вказаний особовий рахунок. Вся історія грошових переказів зберігається в Особистому кабінеті. Для всіх, хто вже зареєструвався, працює система нарахування знижок і бонусів.

Чому все переходять на MyPay?

На відміну від Приват24, всі користувачі можуть поповнити особові рахунки банківською карткою будь-якого банку України. З нами співпрацюють більше 2000  легальних компаній. За допомогою сайту можна cплатити послуги ЖКГ, дитячого садка, інтернет, телебачення, поповнити мобільний зв'язок, онлайн-ігри, електронний гаманець, протягом 15 хвилин перевести гроші на особовий рахунок або банківську карту.

При реєстрації вам потрібно ввести тільки свій e-mail адресу, контактний номер телефону, ПІБ і пароль для входу. Ми несемо відповідальність за збереження даних і працюємо, дотримуючись закон України про конфіденційність, також вся інформація надійно захищена технічно.

Новини MyPay

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше

Головні нововведення в сфері безготівкових оплат, які заплановані на 2019

Детальніше
Всі новини