Сплатити послуги Таксі Аіст. Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Служба таксі Айст працює в межах Києва. Дружний колектив диспетчерів і водіїв надає якісні перевезення для киян і гостей міста. Крім того, можливий трансфер з аеропорту або вокзалу, перевезення тварин, кур'єрська доставка і послуга драйвер.

Айст запрошує в свій штат досвідчених водіїв. Співпраця на вигідних умовах гарантує стабільний заробіток. Перевагою стане вільний графік роботи і повне забезпечення замовленнями. Служба таксі чекає кандидатів, які можуть заповнити анкету на сайті, зателефонувати по одному з номерів телефону або приїхати особисто в офіс. Від водіїв потрібно тільки наявність особистого авто, досвід водіння і знання районів Києва.

Приймати вже оброблені замовлення від диспетчерів таксисти будуть через спеціальну програму, яка легко встановлюється на телефон. За користування таким програмним забезпеченням стягується мінімальна комісія, її можна оплатити на сайті MyPay за допомогою банківської карти.

Переваги MyPay, які змусять стати постійним клієнтом сервісу

Сервіс MyPay набирає величезну популярність, адже спектр його можливостей набагато ширше, ніж у відомого Приват24. Ставши зареєстрованим користувачем MyPay, ви вже починаєте накопичувати бонуси, крім цього, сайт гарантує збереження грошей та їх миттєвий переклад на особовий рахунок одержувача. За допомогою онлайн-платежів є можливість:

Як заплатити за послуги служби таксі Айст онлайн?

Щоб оплатити диспетчерські послуги служби таксі Айст, потрібно скористатися сайтом MyPay. Для цього знадобиться пара хвилин часу.

  •  Спочатку вводимо номер позивного;
  •  необхідну суму;
  •  вибираємо банківську карту Visa / Mastercard;
  •  підтверджуємо операцію натисканням кнопки оплатити.

На протязі декількох хвилин кошти вже будуть переведені. У разі виникнення питань щодо користування сайтом, можна звернутися за допомогою в службу підтримки. Вона працює цілодобово.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини