Сплатити послуги Таксі Аліса. Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Рух в Києві не припиняється ні вдень, ні вночі. Служба таксі Аліса пропонує свої послуги всім жителям і гостям столиці. Викликати автомобіль можна по телефону, або оформивши замовлення онлайн. Послуги надаються в Києві, також можливі виїзди за місто, але це вже буде подвійний тариф. Крім цього, таксі здійснює перевезення тварин, кур'єрську доставку, дає автомобіль з водієм в оренду, здійснює трансфер з аеропорту і вокзалу. Аліса гарантує безпеку і комфорт своїм пасажирам.

У штаті компанії працюють досвідчені водії, які відмінно орієнтуються на місцевості. Швидко прийняти і оформити заявку допомагають кваліфіковані диспетчери. Таксисти можуть встановити програму на телефон, оплатити послуги служби через інтернет. Для цього потрібно скористатися сервісом MyPay і витратити всього пару хвилин.

Як оплатити послуги таксі Аліса?

Щоб внести гроші за користування службою таксі Аліса, потрібна банківська карта і доступ в інтернет.

  • Вводимо номер позивного;
  • Суму грошей, яку необхідно внести. Для зручності вже доступні кнопки в системі на 50, 100 і 200 грн.
  • Вказуємо Visa / MasterCard;
  • Підтверджуємо оплату.

 При цьому стягується мінімальна комісія.

Чому варто вибрати саме MyPay?

MyPay став чудовою альтернативою Приват24. Новий сервіс має ряд переваг, які дозволяють здійснювати більш 800 операцій. Маючи тільки банківську карту, в режимі онлайн можна:

Сайт гарантує конфіденційність всіх введених даних, збереження грошових коштів і швидкий їх переклад на вказаний особовий рахунок. Приємним бонусом стануть знижки, які чекають постійних зареєстрованих користувачів ресурсу і цілодобова технічна підтримка. Зателефонувавши на гарячу лінію, можна проконсультуватися по виниклих питань. Вся історія платежів зберігається, є можливість в разі потреби роздрукувати квитанцію.

Новини MyPay

Новини на сайті MyPay - У Мінекономрозвитку показали, наскільки тісними стали економічні відносини України та Канади за рік

Детальніше

Новини на сайті MyPay - Рада Національного банку затвердила стратегію монетарної політики регулятора

Детальніше

Новини на сайті MyPay - Накопичені копійки охоче приймають супермаркети і зі скрипом - фінансові установи

Детальніше
Всі новини