Сплатити послуги Таксі Діалог.Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Служба таксі Діалог якісно надає послуги в межах міста Київ за середніми і високими тарифами. У компанії працюють тільки професійні співробітники, тому перевізник запрошує в свою команду досвідчених водіїв, як з особистим авто, так і на умовах оренди машин фірми. Таксі Діалог пропонує величезний обсяг замовлень з комісією від 10% і безкоштовне ліцензування для водіїв зі своїм авто, техобслуговування, заправлення за рахунок фірми і гідну зарплату на умовах оренди. Діє швидке оформлення і установка зручної програми на мобільний телефон, через яку приймаються замовлення. Оплатити послуги таксі Діалог можна, скориставшись банківською картою в режимі онлайн, через сайт MyPay.

Як сплатити таксі Діалог в Києві?

Потрібно виконати наступні дії:

  • ввести свій позивного;
  • бажану суму;
  • спосіб оплати банківською картою Visa / Mastercard;
  • при необхідності збережіть дані форми;
  • висвітиться сума до оплати з урахуванням комісії;
  • натисніть кнопку оплати.

Заощадити час можна за допомогою функції регулярного платежу. Для цього потрібно пройти швидку реєстрацію на сайті, після чого у вас з'явиться свій Особистий кабінет, в якому потрібно включити дану функцію і там же буде зберігатися історія всіх переказів ваших коштів на особові рахунки або банківські карти.

Переваги MyPay

В першу чергу, це можливість перевести гроші, користуючись банківською карткою будь-якого банку України, що не може запропонувати Приват24. Завдяки даному серверу ви можете поповнити інтернет, телебачення, WebMoney, оплатити послуги ЖКГ, штрафи ПДР, поповнити рахунок мобільного телефону, перевести гроші на особовий рахунок своїм близьким і багато іншого. Всі операції доступні в онлайн-режимі з будь-якого гаджета, підключеного до інтернету.

З нами більше 2000  успішних компаній, список яких розширюється щодня. Ми працюємо для людей і намагаємося надати, якомога більше різних сервісів, які зручно поповнювати, завдяки цьому істотно можна заощадити час. Вся особиста інформація надійно захищена відповідно до закону України про конфіденційність особистих даних.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини