Сплатити послуги Таксі Феміда. Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Унікальна програма для смартфона або планшета від Таксі Феміда користується все більшою популярністю у водіїв Києва. Тепер кожен бажаючий підробити або отримати стабільний дохід користується послугами компанії для отримання замовлень на перевезення. Для початку роботи потрібно: приватне авто, онлайн доступ в інтернет і банківська карта для оплати додатки.

Вигода від такої роботи на обличчя - вільний графік, вибір замовлень і мінімум очікування. До бази підключено більше 300 операторів, найближчі пасажири відображені на екрані, мінімальна комісія і постійна завантаженість гарантована. Внести гроші на особовий рахунок додатка зручно і вигідно через сервіс MyPay всього за хвилину.

Як оплатити послуги Таксі Феміда. Київ через MyPay?

Щоб поповнити баланс, слід виконати наступні кроки:

  • створити обліковий запис на сайті;
  • у кожного співробітника в Таксі Феміда є позивний, його необхідно ввести;
  • вводимо суму поповнення, яка буде переведена з вашої банківської карти;
  • приймаємо умови договору;
  • натискаємо «Оплатити».

У шаблонах зарахування вже є готові варіанти 50, 100 і 200 грн., Можна вибрати своє значення від 2 до 4999 грн. Позивний в програмі виступає ідентифікатором, щоб кошти надійшли на потрібний особовий рахунок. Гроші списуються з будь-банкової карти Mastercard або Visa, що більш зручно в порівнянні з Приват24.

Система може запам'ятати дані, що вводяться користувачем, якщо встановити відповідну галочку. Шаблони зберігаються в Особистому кабінеті. Конфіденційність інформації гарантована на 100%.

Переваги сервісу:

За допомогою MyPay можна не тільки поповнити додаток Таксі Феміда, а й оплатити онлайн:

Даний сервіс завжди надає підтримку своїм користувачам, у нього найнижча комісія і максимально швидка обробка запиту. Всі операції надійно захищаються, персональні дані видно тільки користувачеві. В Особистому кабінеті зручно відстежувати статус кожної операцій, доступна історія з фільтрами за днями, тижнями та місяцями. Є можливість роздрукувати квитанцію або зберегти її окремим файлом на комп'ютері або смартфоні.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини