Сплатити послуги Таксі Лінія. Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Служба таксі Лінія пропонує свої послуги в місті Київ. Вагомим плюсом цієї компанії є можливість здійснити замовлення в режимі онлайн через інтернет. Крім цього, Лінія пропонує вигідну співпрацю власникам автомобілів. Основні вимоги - досвід водіння від 2-х років, знання вулиць Києва, марка машини не нижче ВАЗ-2109.

Досвідчені фахівці допоможуть з установкою софта на ваш телефон, через який ви і будете приймати замовлення. Фірма бере мінімальну комісію. Крім класичного таксі компанія надає послуги кур'єрської доставки і «тверезий водій». Уточнити умови співпраці можна на сайті. А ось здійснювати розрахунок за можливість користування програмою і послугами диспетчерів можна на сайті MyPay. Поповнення внутрішнього сету здійснюється за допомогою банківської карти.

Як cплатити послуги таксі Лінія через Mypay?

Щоб оплатити таксі Лінія, потрібно всього лише зайти на сайт Mypay і розташовувати потрібної суми грошей на своїй банківській картці. Алгоритм розрахунку наступний:

  • вводимо номер позивного;
  • вказуємо суму (від 2 грн);
  • спосіб оплати за умовчанням Visa / Mastercard;
  • натискаємо «Оплатити».

Здійснити ці операції можна з комп'ютера, планшета або навіть з телефону. Зареєстровані користувачі можуть відслідковувати історію платежів, накопичувати бонуси, а в подальшому отримувати знижки.

Перевага сервісу MyPay

Сервіс MyPay має ряд переваг. Він надає своїм клієнтам широкий спектр послуг, ніж усім відомий Приват24. Всі операції проводяться з мінімальною комісією за лічені хвилини в режимі онлайн. Отже, відвідавши сторінку сайту, ви зможете:

  • поповнити інтернет будь-якого провайдера, для цього потрібно знати тільки номер особового рахунку;
  • погасити заборгованість по комунальних послугах;
  • зробити грошові перекази між будь-якими банками з мінімальною комісією;
  • перевести гроші на благодійність;
  • по особовому рахунку поповнити банківську карту.

Цей список можна продовжувати ще довго, так як до Mypay підключено більше 2000 сервісів. Крім цього, ресурс гарантує безпеку грошових коштів і конфіденційність даних при реєстрації, є можливість роздрукувати квитанцію. Якщо виникають проблеми або питання по роботі з сайтом, служба підтримки завжди допоможе знайти вихід із ситуації.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини