Сплатити послуги Таксі Pro Mobile. Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Таксі Pro Mobile - відмінне рішення транспортних проблем для жителів Києва. Швидка подача машин, прийнятна ціна зробили службу популярної у пасажирів, а комфортні умови заробітку - у водіїв. Щоб почати працювати, потрібно встановити додаток на мобільний телефон, завдяки йому водій підключається до автоматизованої диспетчерської системи.

Інформаційні послуги Про Мобайл, отримання замовлень про фірми водій може оплатити онлайн - за допомогою сервісу MyPay. За своїм функціоналом портал нагадує Приват24. Єдина істотна відмінність - користуватися можна будь-банківською картою, не тільки «приватівській», а й випущеної іншими фінансовими установами України.

Як провести оплату водіям таксі ProMobile?

Для того щоб поповнити особовий рахунок, необхідно мати вихід в інтернет з будь-якого пристрою - автомобілістам зручніше користуватися смартфоном. Перший крок - реєстрація на сайті MyPay. Далі потрібно заповнити ще кілька розділів.

  •  Позивний - номер, який присвоєно вам диспетчерської системою таксі Pro Mobile в Києві.
  •  Сума - наберіть потрібну цифру або підберіть варіант з пропозицій системи.
  •  Спосіб оплати - введіть номер банківської карти, якою ви збираєтеся сплатити послуги. Користуватися можна Mastercard, Visa - швидкість перерахування грошей онлайн не залежить від типу картки.
  •  «Оплатити» - тиснете на цю кнопку, щоб завершити операцію.

Транзакція займає кілька хвилин, тому гроші надійдуть на особовий рахунок практично миттєво.

Що отримує клієнт порталу MyPay?

Реєстрація на «МайПей» дозволить заощадити час не тільки при оплаті ProMobile, але і коли потрібно поповнити телефон, заплатити за хостинг, комп'ютерні ігри, дитсадок, ЖКГ. Головне, щоб на банківській картці була необхідна сума, і система спише її автоматично.

Переваги системи:

  •  зручний інтерфейс сайту, зрозумілі функції, можливість швидко здійснити платежі навіть недосвідченим користувачам;
  •  безпеку особистих даних, збереження таємниці платежів на законодавчому рівні;
  •  технічна підтримка цілодобово, допомога фахівців при будь-якому скруті.

Скористайтеся Mypay, і ви залишитеся з нами надовго, тому що це зручно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини