Сплатити послуги Таксі Семерочкі. Одеса


Мінімальна сума поповнення: 9999 грн. Максимальна сума поповнення: 0 грн.

Заробляти в Одесі на перевезеннях самостійно складно. Для того щоб виключити простої і «холості» поїздки, можна використовувати сучасне мобільний додаток від Таксі 777. Ця програма дозволяє водіям приєднатися до великої мережі таксі семерочку і заробляти гроші, працюючи у вільному графіку. Додаток від служби Таксі 777 передбачає оперативне оброблення заявок пасажирів онлайн і направлення водіїв по максимально зручному маршруту, враховуючи їх первісне місце розташування.

Для початку використання платного мобільного застосування в режимі онлайн, важливо встановити інтернет на смартфоні. Після оплатіть послуги і вирушайте на виклик до клієнта!

Сплатіть послуги через сервіс МайПей

MyPay - зручна платформа для здійснення платежів в інтернеті. Зареєструвавшись на сайті, користувачі можуть здійснювати покупки і оплачувати послуги в мережі без зволікань. Водіям, які бажають встановити мобільний додаток для роботи, буде корисним дізнатися, як саме можна оплатити його через МайПей.

Спершу слід зареєструватися в додатку і отримати свій особистий «Позивний», він буде служити визначником особового рахунку. Оплатити додаток можна банківською картою Visa або Mastercard, на якій достатньо грошей для здійснення транзакції. Якщо раніше, ви користувалися Приват24, то знаєте, що сервіс не здійснював оплату з банківських карт, емітованих іншою банком. МайПей розширив можливості користувачів і пропонує поповнити баланс з будь-якої банківської карти. Використання програму можна відновити лише за умови наявності на особовому рахунку достатньої кількості коштів.

Чому оплачувати послуги Таксі семерочку в Одесі через МайПей вигідно?

Завдяки вдосконаленій системі захисту користувачі сайту отримують наступні переваги:

  • можливість оплачувати різноманітні послуги, використовуючи всього один ресурс;
  • призначена для користувача інформація і всі дані конфіденційні і надійно захищені;
  • історія платежів зберігається в особистому кабінеті разом з квитанціями, що дозволяє зберігати повну інформацію про свою фінансову діяльність на сайті;
  • гнучка система знижок робить оплату вигідною для постійних користувачів!

Сервісом MyPay користуються люди, які бережуть свій час, хочуть економити на шопінг в мережі і успішно заробляти. Реєструйтеся в системі і відчуйте всі переваги особисто!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини