Сплатити послуги Таксі Стар. (Taxi Star) Одеса


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Серед водіїв приватного візництва все більшої популярності набирає робота в Таксі Стар в Києві за допомогою спеціальної програми. Вона зручна у використанні, потрібно тільки смартфон або планшет і вільний онлайн доступ в інтернет. Роботу програми можна оплатити через банківську карту, переславши кошти на особовий рахунок. Гроші зараховуються від декількох секунд до хвилини, квитанцію можна відразу роздрукувати або зберегти в гаджеті.

Програма дозволяє працювати в тому режимі, в якому зручно безпосередньо водієві. Користувач вибирає самостійно замовлення, які завжди в наявності. На екрані відображені найближчі клієнти, до кінцевої зупинки система вже підбирає нове замовлення поруч, щоб не було холостого ходу. Щоб додаток працювало, на його рахунку повинні бути гроші, а поповнити баланс можна, використовуючи систему MyPay.

Як сплатити послуги додатки Таксі Стар в Києві через MyPay?

Все операція проходять легко, швидко, на сайті є підказки, працює технічна підтримка. Щоб кошти були переведені без помилки і затримки, необхідно дотримуватися такої послідовності дій:

  • створити обліковий запис на сайті;
  • вибрати необхідний сервіс;
  • ввести позивний (особовий рахунок, виданий при реєстрації в Таксі Стар);
  • позначити суму (50, 100, 200 або ввести самостійно);
  • вибрати метод зарахування - з банківської карти;
  • натиснути на галочку з умовами;
  • підтвердити проведення операції.

Баланс буде за лічені хвилини поповнений і дані оновляться на сайті. Система пропонує зручний спосіб продовження послуги використання софта, це готові шаблони платежів і запам'ятовування даних.

Переваги сервісу MyPay:

Крім оплати роботи Таксі Стар в MyPay є ще багато інших важливих сервісів, які можна поповнити онлайн:

Вибрати для виплат можна банківську карту Mastercard або Visa. На відміну від системи Приват24, на нашому сайті проводити транзакції можна з карткою, випущеною будь-яким банком. Система гарантує мінімальну комісію, швидку обробку запиту, відображення операції в Особистому кабінеті.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини