Сплатити послуги Таксі Стар. (Taxi Star) Одеса


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Серед водіїв приватного візництва все більшої популярності набирає робота в Таксі Стар в Києві за допомогою спеціальної програми. Вона зручна у використанні, потрібно тільки смартфон або планшет і вільний онлайн доступ в інтернет. Роботу програми можна оплатити через банківську карту, переславши кошти на особовий рахунок. Гроші зараховуються від декількох секунд до хвилини, квитанцію можна відразу роздрукувати або зберегти в гаджеті.

Програма дозволяє працювати в тому режимі, в якому зручно безпосередньо водієві. Користувач вибирає самостійно замовлення, які завжди в наявності. На екрані відображені найближчі клієнти, до кінцевої зупинки система вже підбирає нове замовлення поруч, щоб не було холостого ходу. Щоб додаток працювало, на його рахунку повинні бути гроші, а поповнити баланс можна, використовуючи систему MyPay.

Як сплатити послуги додатки Таксі Стар в Києві через MyPay?

Все операція проходять легко, швидко, на сайті є підказки, працює технічна підтримка. Щоб кошти були переведені без помилки і затримки, необхідно дотримуватися такої послідовності дій:

  • створити обліковий запис на сайті;
  • вибрати необхідний сервіс;
  • ввести позивний (особовий рахунок, виданий при реєстрації в Таксі Стар);
  • позначити суму (50, 100, 200 або ввести самостійно);
  • вибрати метод зарахування - з банківської карти;
  • натиснути на галочку з умовами;
  • підтвердити проведення операції.

Баланс буде за лічені хвилини поповнений і дані оновляться на сайті. Система пропонує зручний спосіб продовження послуги використання софта, це готові шаблони платежів і запам'ятовування даних.

Переваги сервісу MyPay:

Крім оплати роботи Таксі Стар в MyPay є ще багато інших важливих сервісів, які можна поповнити онлайн:

Вибрати для виплат можна банківську карту Mastercard або Visa. На відміну від системи Приват24, на нашому сайті проводити транзакції можна з карткою, випущеною будь-яким банком. Система гарантує мінімальну комісію, швидку обробку запиту, відображення операції в Особистому кабінеті.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини