Сплатити послуги Таксі Кінг (Taxi King) Київ


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Служба замовлення таксі Кінг надає свої послуги в Києві, а також поїздки в інші міста України. Завдяки власному сайту, значною перевагою цієї компанії є те, що замовлення можна робити не тільки по телефону, але і через інтернет. Таксі Кінг - королівське якість, тому що всі автомобілі компанії іномарки.

Якщо ви досвідчений водій і власник такого автомобіля, служба таксі пропонує вигідну співпрацю на відмінних умовах з мінімальною абонплатою і комісією від 10%, без вступних і додаткових внесків. Вся детальна інформація доступна по телефону або на сайті Кінг. Фахівці допоможуть з установкою програми на ваш телефон, через яку приймаються замовлення. Оплачувати комісію за користування програмою ви можете банківською картою за допомогою зручного сайту MyPay.

Як поповнити таксі Кінг. Київ онлайн?

  • Введіть номер свого позивного;
  • вкажіть суму;
  • виберіть спосіб оплати Visa / Mastercard;
  • далі з'явиться повна сума з урахуванням мінімальної комісії;натисніть кнопку оплати.

Протягом 15 хвилин гроші будуть переведені на особовий рахунок компанії.

Що ще можна оплатити онлайн за допомогою даного сайту?

Ви можете поповнити рахунок соціальних мереж, інтернет гри, електронний гаманець, cплатити послуги мобільного оператора, дитячого садка, ЖКГ, і багато інших. На відміну від Приват24 перевести гроші на особовий рахунок можна за допомогою банківської карти будь-якого банку України. Для всіх зареєстрованих користувачів нараховуються бонуси і знижки, які можна побачити в своєму Особистому кабінеті.

Також після нескладної реєстрації, з'явиться можливість зробити будь-який поповнення автоматичним, для цього потрібно включити функцію регулярного платежу із зазначенням дати і суми, тоді гроші з банківської картки будуть переведені в бажаний термін. Всі операції зберігаються в Особистому кабінеті, куди ви можете заходити з будь-якого гаджета. Ми ведемо успішну співпрацю з багатьма компаніями, на сьогоднішній день їх налічується більше 2000 , і цей список постійно розширюється. Відповідно до закону України про конфіденційність особистих даних, ми несемо за них відповідальність.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини