Сплатити послуги ATIKA TAXI. Київ


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Служба таксі ATIKA надає якісне обслуговування всім своїм клієнтам в місті Київ. ATIKA працює за допомогою мобільного програми, яка автоматично показує замовлення з усіх служб таксі міста. Компанія пропонує вигідну співпрацю власникам автомобілів. Тепер водій сам може пропонувати бажаний тариф своїм клієнтам. Приступити до роботи в таксі ATIKA можна заповнивши онлайн-анкету, а поповнити програму «MOBILE TAXI» можна банківської карти на сайті MyPay.

Покрокове поповнення особового рахунку ATIKA Таксі. Київ

Для поповнення балансу буде потрібно:

  •  ввести номер свого позивного;
  •  прописати бажану суму (можна скористатися готовими шаблонами);
  •  вибрати спосіб оплати Visa / Mastercard;
  •  після того як побачите повну суму до оплати з урахуванням комісії, натиснути кнопку СПЛАТИТИ.

Гроші будуть переведені протягом декількох хвилин.

Переваги MyPay

Завдяки даному сервісу з'явилася можливість оплатити безліч різних послуг за допомогою банківської карти будь-якого банку України, що неможливо в Приват24. На сьогоднішній день з сайтом співпрацює більше 2000 компаній, цей список постійно поповнюється. На даний момент можна поповнити мобільний зв'язок, телебачення, різні сервіси, сплатити комунальні послуги, інтернет та багато інших представлені на сайті. Також можна здійснити переказ між банківськими картами або перерахувати гроші на бажаний особовий рахунок.

Завдяки швидкому пошуку ви легко і швидко можете провести будь-яку грошову операцію. Для того щоб отримувати бонуси, знижки та користуватися додатковими функціями, потрібно пройти невелику реєстрацію, яка не займе більше трьох хвилин.

Після реєстрації у вас з'явиться Особистий кабінет, в якому будуть зберігатися всі проведені грошові транзакції. Там же можна знайти корисну функцію регулярного платежу, включивши її, зазначений платіж буде здійснюватися автоматично. Вся особиста інформація надійно захищена. Ми працюємо у відповідність до закону України про конфіденційність особистих даних та несемо юридичну відповідальність.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини