Сплатити послуги ЭКО Таксі (ECO Taxi)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 500 грн.

Все більшого поширення в Україні набуває служба таксі ЕКО, яка широко залучає до співпраці водіїв з електромобілями. При цьому все спілкування з диспетчерами включено в єдину сучасну систему обслуговування, а розплачуватися за інформаційні послуги можна онлайн, не втрачаючи свого часу. Досить мати під рукою електронний пристрій з виходом в інтернет, і ви зможете оплатити будь-який рахунок, зайшовши на сайт MyPay. МайПей - надійна електронна каса, багато хто порівнює його з Приват24, але у нього є свої переваги.

Які переваги MyPay називають клієнти?

Дійсно, як і у відомому банкінгу, вам варто виконати ряд простих дій і за допомогою банківської карти ви зможете поповнити мобільний, інтернет, оплатити послуги ЖКГ, кредит, провести будь-які інші платежі. При цьому розплачуватися ви зможете банківською картою, яка видана будь-яким банком України.

 • Ви витратите зовсім небагато часу і зможете поповнити рахунок ввечері, вночі, перебуваючи за містом або в поїздці.
 • 2000 сервісів допоможуть вибрати саме ті напрямки, які потрібні саме вам.
 • Переказ грошей здійснюється в лічені хвилини.
 • Усі транзакції залишаються відомими лише вам, оскільки інформація про ваших діях на порталі охороняється технічними засобами захисту та законодавством України.

Як покласти гроші на рахунок в ЕКО таксі?

На сайті МайПей знайдіть сторінку ЕКО таксі.

 • Реєстрація. Це дуже просто, необхідно вказати в графах зверху загальні дані про себе: прізвище, ім'я, регіон, електронна пошта, ваш пароль для входу. Ця процедура не обов'язкова, але відкриває переваги у вигляді бонусів, можливості зберігати чеки і автоматично заповнювати форму.
 • Вводите в першому розділі свій позивний, який присвоєно вам службою ЕКО таксі.
 • У наступному розділі вписуєте, на яку суми ви збираєтеся поповнити рахунок - це може бути будь-яку кількість грошей, до 4999 грн.
 • Ставите галочку там, де ви бачите фразу про свою згоду з договором оферти.
 • Далі йде розділ «Засіб оплати». Тут вказуєте банківську карту Visa, Mastercard і її номер.
 • Перевіряєте всі цифри, внесені на сторінці.
 • Тиснете на кнопку «Оплатити».

От і все! Шляхом таких нескладних дій ви за кілька хвилин можете здійснити будь-який платіж онлайн, не виходячи з автомобіля.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини